1

Temat: Adapter zacisku do tarczy 310mm DR-Z 400S

Panowie,
poszukuję adaptera seryjnego zacisku hamulcowego do DR-Z400S (enduro) 2001r pod tarcze 310mm z DR-Z400SM.
Może ktoś ma taki do opchnięcia lub był by uprzejmy pożyczyć na wzór celem dorobienia.
Pokryje koszty wysyłki w obie strony + coś na wysuszone zimowym powietrzem gardło.


yo

2

Odp: Adapter zacisku do tarczy 310mm DR-Z 400S

Jednak drz? Co z Xr , widziałem na forum motocyklistów , ze przedni zawias chcesz oddać komus za pieniądze? :P

motoslide.com

3

Odp: Adapter zacisku do tarczy 310mm DR-Z 400S

Barteksm napisał/a:

Jednak drz? Co z Xr , widziałem na forum motocyklistów , ze przedni zawias chcesz oddać komus za pieniądze? :P

Już sie tłumaczę:
Z adapterem to pomagam się ogarnąć kumplowi, bo za moją namową dokupił do deerzety kółka SM :lol:  .

A zawias, hebel i carbonowy wypierd muszę sprzedać żeby mieć hajs na remont silnika bo za przeproszeniem wpierdoliłem się na minę naprawianą przez typowych kowali.
Sezon zamiast się przybliżać to się oddala....

yo

4 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-02-18 16:49:08)

Odp: Adapter zacisku do tarczy 310mm DR-Z 400S

HEHE no i teraz wszystko rozumie , ja sie szykuje na tą xrke co mi poleciłes kiedys tam , no juz już bym po nią jechał , ale czekam na jakies dofinansowanie z uni lub jakąs pomoc dla powodzian , ale coraz dalej mi do niej bo pieniadze są albo takie mało wartosciowe , albo paliwo do auta takie drogie ;)

Ps. Co Ci sie sypneło w tym silniku?

motoslide.com

5 Ostatnio edytowany przez SFMario (2010-02-18 18:08:37)

Odp: Adapter zacisku do tarczy 310mm DR-Z 400S

Barteksm napisał/a:

Ps. Co Ci sie sypneło w tym silniku?

Zapytaj lepiej co się nie sypnęło.

Szkoda gadać.
Jak bym nie zaczaił to pewnie korba by mi jaj urwała na którymś wyjściu z zakrętu.

My tu gadu gadu a adaptera jak nie było tak nie ma :rolleyes:

6

Odp: Adapter zacisku do tarczy 310mm DR-Z 400S

Szkic adaptera pod tarcze 310 do DR-Z 400 wykonany przez Jeremiego z forum ogolnopolskiego:
[url]http://w116.wrzuta.pl/obraz/6fwQviUrFu1/fbrkt2[/url]

7

Odp: Adapter zacisku do tarczy 310mm DR-Z 400S

JACA napisał/a:

Szkic adaptera pod tarcze 310 do DR-Z 400 wykonany przez Jeremiego z forum ogolnopolskiego:
[url]http://w116.wrzuta.pl/obraz/6fwQviUrFu1/fbrkt2[/url]


Pięknie dziekuje  :D

8

Odp: Adapter zacisku do tarczy 310mm DR-Z 400S

Proszę bardzo :)

Daj znać jak wyszedł zacisk. Jakaś fota też mile widziana.

9

Odp: Adapter zacisku do tarczy 310mm DR-Z 400S

Spoko spoko.
Jak sie kolega ogarnie z tematem to na pewno poproszę go o zrobienie zdjęć i wstawię na forum.
Mnie czeka jeszcze dorobienie adaptera do swojej bicz, a to będzie już rzeźba w gównie.


yo