1 Ostatnio edytowany przez jareks (2010-02-16 11:56:53)

Temat: Zawieszenie Brendler/High Octane. Są chętni?

Przy okazji tego że będę wysyłał tylny amor od husqi 450 do delikatnej przeróbki, to myslę że mozna by zrobić jedna paczkę, przy wysyłce do Niemiec to będą mniejsze koszta. Jesli nazbierają sie 2-3 amortyzatory to prawdopodobnie bujnąłbym sie do nich autem, zrobili by od reki, i koszty transportu mniejsze.
Link do nowej firmy Brendlera:
[url]http://www.high-octane-workshop.com/index.php[/url]
On w niej zajmuje sie tylko zawieszeniami.
Rozmawiałem z Bartkiem, w amorze Sachsa od husqi SM 2008` wymiana samej spręzyny do wagi dżokeja 110 kg mało daje, wymienić też trzeba seryjny set z zaworkami, wtedy dopiero są mocno odczuwalne efekty.
Na przedni amor nie mogę narzekać, dwukomorowy Marzocchi satysfakcjonuje mnie, tył niestety jest zdecydowanie za miekki i nie mogę tu za wiele doregulowac.
Zapraszam chętnych, znajac Bartka myślę ze ceny dla nas będą lepsze niz w oficjalnym cenniku na ich stronie :P

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

2 Ostatnio edytowany przez grey_pl (2010-02-16 12:42:46)

Odp: Zawieszenie Brendler/High Octane. Są chętni?

Poczekaj trochę napisałem mu zapytanie odnośnie mojego zawieszenia . Czekam na odpowiedz .
Chyba ze spieszy Ci sie to naświetl mu swój pomysł i wspomnij o mnie to najprawdopodobniej będę chętny aby sie dopisać do paczki :)

Jestem kowalem własnego lotu !
SUZUKI DRZ 400 SM KOZA
####MATEUSZ ŻORY####
http://www.bikepics.com/members/malyzory

3

Odp: Zawieszenie Brendler/High Octane. Są chętni?

No to jesteś trzeci w kolejce. Oby tak dalej :cool:
Czekam spokojnie, aż sie nazbiera towaru  :)

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

4

Odp: Zawieszenie Brendler/High Octane. Są chętni?

wiec tak ja odpadam Blender może mi zrobić , zregenerować moje amory i zawieszenie przód ale nie sprzedaje amorów itd.

Jedynie doradził mi żebym kupił jakąś używkę z CRF 450 i on mi ja zregeneruje i ustawi pode mnie.

Wiec narazie tak - niema ktos Amora z CRF 450  sprzedać

Pozdrawiam

Jestem kowalem własnego lotu !
SUZUKI DRZ 400 SM KOZA
####MATEUSZ ŻORY####
http://www.bikepics.com/members/malyzory

5

Odp: Zawieszenie Brendler/High Octane. Są chętni?

SPRZEDAM AMORY NOWE DO CRF 450 2008 PASUJE DO STARSZYcH

KACZOR

6

Odp: Zawieszenie Brendler/High Octane. Są chętni?

a toś może korzystał z tych usług: [url]http://allegro.pl/item918900340_amortyzator_honda_suzuki_ktm_kawasaki_yamaha_regen.html[/url]

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

7 Ostatnio edytowany przez jareks (2010-02-17 23:18:45)

Odp: Zawieszenie Brendler/High Octane. Są chętni?

Tak, korzystałem. Dałem im tylne Ohlinsy od mojej oldschoolowej husqi do roboty. Amory były w stanie śmietnikowatym max, puste, pokaleczone okropnie. Jeden amortyzator wrócił do poprawki, poprawili i wygląda że bedzie ok. Kilku kolegów z gdanska dawało im swoje amortyzatory do roboty i nie słyszałem żeby była jakaś zła opinia. Wiem ze koledzy od aut 4x4 też im dają amortyzatory do roboty i nie maja w tym co robią złeh opinii.
Ich plusem jest ze są w stanie doprowadzić do ładu nawet najbardziej zakatowane amortyzatory, nie ma dla nich problemu jeśli amortyzator jest zagniatany, nierozbieralny (maja do otwierania takich specjalna maszynę) i niezależnie od stanu kasują 300 PLN brutto/sztuka, niezależnie od tego w jaki problem się wpakują na danym amotyzatorze. Gwarancja jest na kwicie, chyba 24 miesiace, musiałbym zerknać.
Ich specjalizacją jest doprowadzanei amortyzatorów do ładu, ustawienia i personalizacje pod wagę, warunki to nie u nich.

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

8

Odp: Zawieszenie Brendler/High Octane. Są chętni?

Witam . Jezeli ktos chce miec zrobione telekopy u Bratka to jade do niego pod konec kwietnia .
Mam mozliwosc zabrania amortyzatorow cena :120euro + czesci 
zaiteresowanych prosze o kontakt seedyman@tlen.pl