1

Temat: witam

witam wszystkich mam na imię  łukasz i jestem z Zielonej Góry.
Zaraziłem się supermoto oglądając treningi i zawody które odbywały się w zeszłym sezonie na torze Wallrav race center w Starym Kisielinie koło Zielonej Góry.
Poczytałem forum co i jak.W lipcu rzuciłem palenie aby zebrać środki.Zgodnie z uwagami z forum skompletowałem pełen ubiór. No i teraz panowie pozostało najważniejsze motocykl.Oglądam allegro i takie tam,ale może panowie macie jakiś motor do polecenia, może ktoś z was będzie sprzedawał,bądz niesprzedal a nigdzie się nieogłasza itp.
Interesuje mnie pojemność 450 wyłącznie na tor
moje typy to ktm yamaha honda
budżet do 15000

TM

2

Odp: witam

Witaj ;) normalnie rzadkość, że ktoś kupuję najpierw ubiór a potem szuka moto  :lol:
rzucenie nałogu na rzecz innego nałogu tez bardzo pozytywnie  :cool:
Napisz jakie masz doświadczenie z dwoma kółkami na pewno coś się dla Ciebie znajdzie ;)

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

3

Odp: witam

strój jest tańszy

TM

4

Odp: witam

Siemasz. Widzę konkretne podejście do tematu.  :)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

5

Odp: witam

perpetum napisał/a:

Interesuje mnie pojemność 450 wyłącznie na tor
moje typy to ktm yamaha honda
budżet do 15000

Hej,
Słuszna, torowa postawa.

Na allegro jest RMZ (albo poszukaj w archiwum) od kolegi Żółtego (chyba 13200PLN).
Fura wczesniej jezdzila pod Bartkiem Bochenskim. Wiem ze pod Bartkiem byla az przesadnie serwisowana, ale i Zolty pewnie jej krzywdy nie zrobil. Moto gotowe na tor.

Druga fura, o ktorej wiem, jest od uzytkownika "Jaro". Nie wystawial na allegro. Serwisowana, zadbana, na pewno powie Ci co i jak. Nie kupisz miny. Jaro ma YZ450 z 2007 o ile mnie pamiec nie myli.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

6

Odp: witam

Jest też yamaha Przema Tkacza w jakoś podobnej kasie.

7

Odp: witam

Troszkę za późno, w piątek rozmawiałem z Kubą Wróblewskim, właśnie sprzedał swojego SMR-a za 15tyś, bo w tym sezonie pojedzie w MP na R6

8

Odp: witam

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

9

Odp: witam

Hejka

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

10

Odp: witam

dzięki za podpowiedzi, suzuki wydaje się godna uwagi  i sprzedający pan żółty bardzo miły.On i poprzedni właściciel motoru połamali się na nim, mam nadzieje że to nie jakieś fatum  :) Jak wszystko się pomyślnie  ułoży to może z kolegą siekierką w niedziele pojedziemy obejrzeć RMZ.

pytanie: dlaczego wśród zawodników suzuki jest mniej popularne od ktm i yamahy?

TM

11

Odp: witam

DZięki  Crazy na podpowiedz suzuki pana żółtego jest już moje :) zawodowcy w wallrav robią jej przegląd, ale pozostał mi do kupienia zółw jaki wybrać na allegro od 100zł do 500 zł czym się sugerować ?

TM

12

Odp: witam

perpetum napisał/a:

witam wszystkich mam na imię  łukasz i jestem z Zielonej Góry.
Zaraziłem się supermoto oglądając treningi i zawody które odbywały się w zeszłym sezonie na torze Wallrav race center w Starym Kisielinie koło Zielonej Góry.
Poczytałem forum co i jak.W lipcu rzuciłem palenie aby zebrać środki.Zgodnie z uwagami z forum skompletowałem pełen ubiór. No i teraz panowie pozostało najważniejsze motocykl.Oglądam allegro i takie tam,ale może panowie macie jakiś motor do polecenia, może ktoś z was będzie sprzedawał,bądz niesprzedal a nigdzie się nieogłasza itp.
Interesuje mnie pojemność 450 wyłącznie na tor
moje typy to ktm yamaha honda
budżet do 15000


o widze kolejny z okolic ;) hej!

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!

13

Odp: witam

mg 84 spotkaliśmy się na torze w kisielinie  mierzyłem wysokość twojego ktm czy wejdzie mi do busa

TM

14

Odp: witam

perpetum napisał/a:

DZięki  Crazy na podpowiedz suzuki pana żółtego jest już moje :) zawodowcy w wallrav robią jej przegląd, ale pozostał mi do kupienia zółw jaki wybrać na allegro od 100zł do 500 zł czym się sugerować ?

:)
Ja na swojego żółwia modeki (kupiony z 10 lat temu) troche narzekam. Jest za mało przewiewny-plastik jest pełny i po dniu jazdy plecy odparzone. Szukaj żółwia z dobra cyrkulacja powietrza.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

15

Odp: witam

perpetum napisał/a:

mg 84 spotkaliśmy się na torze w kisielinie  mierzyłem wysokość twojego ktm czy wejdzie mi do busa


aaa pamietam , no to widze ze w sezonie polatamy
pozdr ;)

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!