31

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

w sobote ma na nowo padać śnieg  :( , a ja już nie moge wytrzymać  :)

32

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

chyba każdy z nas ma tak samo: Wstaje rano, patrze na termometr za oknem - dupa, trzeba jeszcze poczekać...

33

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

e tam, i po śniegu się da  :D Swoją drogą, co do atmosfery, z tego samego powodu zarejestrowałem się właśnie tutaj ;) . Witam więc

34

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

Pojeździłem sobie. Bardzo przyjemnie jest wrócić do podstaw. Jeden cylinder, kranik paliwa z rezerwą, ssanie, "tur, tur, tur" z rury. Wszystko jak za starych, dobrych czasów, kiedy motory to były motory, a nie ścigi. Tylko jak do jasnej cholery ustawić zegarek w tym strasznym komputerze zastępującym zegary?

35

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

M.O. napisał/a:

Pojeździłem sobie. Bardzo przyjemnie jest wrócić do podstaw. Jeden cylinder, kranik paliwa z rezerwą, ssanie, "tur, tur, tur" z rury. Wszystko jak za starych, dobrych czasów, kiedy motory to były motory, a nie ścigi. Tylko jak do jasnej cholery ustawić zegarek w tym strasznym komputerze zastępującym zegary?

hehe i to jest najlepsze :D
Ja mam zawsze w plecaku tylko jedną stronę wydrukowaną z instrukcji obsługi - rozdział jak ustawić zegar w DRZ :P

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

36

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

Ja będę jeździć na czasie zimowym  :P

drz

37

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

zawalidroga napisał/a:

Ja będę jeździć na czasie zimowym  :P

Tu nie chodzi tyle o czas zimowy co każdorazowe odpięcie akumulatora.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

38 Ostatnio edytowany przez M.O. (2010-04-01 22:08:36)

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

hacker33 napisał/a:

hehe i to jest najlepsze :D Ja mam zawsze w plecaku tylko jedną stronę wydrukowaną z instrukcji obsługi - rozdział jak ustawić zegar w DRZ :P

Kolego sympatyczny, a skanera w plecaku nie masz, żeby tę stronę skopiować i podrzucić? Będę wdzięczny.