16

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

witaj, siemasz :)
drz dobry wybór w końcu ^^

100% Supermoto

17

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

Witamy "kolejnego zarażonego"

18

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

Siema ;)

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

19

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

Ja też kiedyś kochałem swojego KTMa. Jakieś 10 lat temu kupiłem lc4 400e z obniżonym zawieszeniem. Chwilę pojeździłem na kostkach, potem przerobiłem na supermoto. Czasy były inne. W całej Polsce takich motocykli było pewnie z 10, żadnych zawodów, żadnych forów - nikogo temat nie interesował. A mnie się chciało ścigać, więc pojechałem na Tor Poznań i dostawałem po tyłku na prostych. No to się wkurzyłem i sprzedałem muła. Teraz wracam. Dziękuję za miłe przyjęcie i dobre rady.

20 Ostatnio edytowany przez Kwiatek89 (2010-01-10 12:39:03)

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

M.O. napisał/a:

Ja też kiedyś kochałem swojego KTMa. Jakieś 10 lat temu kupiłem lc4 400e z obniżonym zawieszeniem. Chwilę pojeździłem na kostkach, potem przerobiłem na supermoto. Czasy były inne. W całej Polsce takich motocykli było pewnie z 10, żadnych zawodów, żadnych forów - nikogo temat nie interesował. A mnie się chciało ścigać, więc pojechałem na Tor Poznań i dostawałem po tyłku na prostych. No to się wkurzyłem i sprzedałem muła. Teraz wracam. Dziękuję za miłe przyjęcie i dobre rady.

Jesteś autorem ksiązki Dawca? Iniciały by się zgadzały ;> Co wygrałem?
PS. Jeździles FZR potem R6? A CBR Ci ukradli?  Udzielales sie na motocyklowym forum gazety? Jesli to Ty to musisz wiedziec, ze za "gowniarza" zawsze chłonąłem Twoje teksty z wypiekami na twarzy ;)
żałuję, że jeszcze nie przeczytałem Twojej ksiązki ;)

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

21

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

no ciesze sie, ze moje temat ci pomogl  :) zycze zeby moto jak najdluzej Ci sluzylo ;)
ja po moja drz jade najprawdopodobniej do niemiec ;)

22

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

Wygrałeś, Kwiatku89. Przyjemnie czytać o Twoich wypiekach. "Dawcę" na Allegro dostaniesz pewnie za 3 złote łącznie z kosztami przesyłki (używanego rekreacyjnie, wyłącznie przez kobietę). Więc jeszcze nic straconego.

Agnad - liczyłem, że nie będziesz się długo gniewał. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

23

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

M.O. napisał/a:

Wygrałeś, Kwiatku89. Przyjemnie czytać o Twoich wypiekach. "Dawcę" na Allegro dostaniesz pewnie za 3 złote łącznie z kosztami przesyłki (używanego rekreacyjnie, wyłącznie przez kobietę). Więc jeszcze nic straconego.

Agnad - liczyłem, że nie będziesz się długo gniewał. Powodzenia w dalszych poszukiwaniach.

M.O. No tu się mylisz, bo mój egzemplarz "DAWCY" jest już mocno sponiewierany i podniszczony... wędruje z rak do rąk. :) A czytały go roczniki 70 to mój, 80 i 90. :)

Ps.Ostatnio wylicytowałem książkę Piątka  za 1.75złotego, więc nie łam się.  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

24

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

Witam w naszych skromnych progach.
Także czytałem twoją książkę i cholernie mi się podobała.
Może teraz jakaś książeczkę o SuMo sprawisz:p?

[url=http://www.night-race.pl/index.php?ref=23007][img]http://www.night-race.pl/images/baner.png[/img][/url]

25

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

Sponiewierany i podniszczony? Czyli książka upodabnia się do autora.

Mojej wiedzy o supermoto starczyłoby na pół akapitu, na pewno nie na książkę. Ostatnio napisałem książkę dla dzieci - tutaj jestem bardziej kompetentny.

26

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

Parę dni temu lodowiec pod moim domem cofnął się i odsłonił drogę. Właściwie nie całą, tylko dwie koleiny, z których ta od słonecznej strony była wypełniona wodą, a ta od zacienionej lodem. Uznałem, że jest wiosna i pojechałem wypróbować DRZeta. Przy ruszaniu kłopot, bo stopy szukały podnóżków z tyłu. Ręce jakoś się szybciej przyzwyczajały do nowego motoru pod kontrolą ócz, ale nogi szwendały się samopas po starych trajektoriach. Pojechałem na miasto, za miasto, za tor, za szlaban, na budowę. Dziury zamiast jezdni, błoto zamiast trawy, ochroniarze zamiast stróżów, supermoto zamiast supersporta. Wracając zagarnąłem syna spod szkoły. Dostał szansę zaszpanowania przez kolegami, którzy szli chodnikiem z mamami za rękę. Udawali, że go nie poznają w kasku.
Objechałem całe osiedle wokoło zanim zaparkowałem przy garażu.
- Takiego kupiłeś? Poważnie, będziesz na tym jeździł? - wychylił się sąsiad zza płotu. - A R-szóstka?
- Rozbita, sprzedana, zapomnijmy. Już nie mam ochoty się ścigać.
- Szkoda - powiedział syn.
Zacząłem pchać motocykl po podjeździe. Oba koła ślizgały się na lodzie. Dobrze, że podkułem buty blachami.
- Ja swojego shadow'a tylko odpalam w garażu ale jeszcze nie wyjeżdżam przez
ten lód - usłyszałem, zanim zamknęły się drzwi od garażu.
Następnego dnia wróciła epoka lodowcowa.

27

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

Cześć

28

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

ładnie ładnie.
aż poczytałbym więcej ;)
widać że profesjonalista

100% Supermoto

29

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

taaak, bardzo miła opowieśc jednak bez happyendu "...Następnego dnia wróciła epoka lodowcowa." Ciekawe jak długo jeszcze zima zła potrzyma, ja już cały opał zgromadzony przez lato i jesień zużyłem. Całe szczęscie ze moto nie ma drewnianych elementów bo kto wie co by było :lol:

30

Odp: Panie za tyle to dobre auto by kupił

Rzeczywiście, super się czytało. Jeszcze tylko 2-3 tygodnie i znowu będzie o czym pisać. A może jakiś artykuł?
Pozdrawiam