1

Temat: Witam Wszystkich,

Wchodząc, kultura nakazuje się przywitać :)
Więc, nazywam się Michał vel „Krecik”, mam 32 lata, mój motor to KTM LC4 Duke,
Zamieszkuje sobie Warszawska dżunglę, gdzie coraz częściej widać SuperMoto na mieście :)
Do forum, zachęciła mnie chęć poznania innych użytkowników supermociaków:)

KTM LC4 Duke

2

Odp: Witam Wszystkich,

Hej,
W końcu ktoś w słusznym wieku :)
Duke I czy II?
Pokaż fotke.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

3

Odp: Witam Wszystkich,

Cześć

motoslide.com

4

Odp: Witam Wszystkich,

Cześć witam ze stolicy pyrlandii

5 Ostatnio edytowany przez krecik (2009-12-30 22:40:44)

Odp: Witam Wszystkich,

Mój Duke to straszny kundel,
Mam go od roku i  w tym sezonie zrobiłem mało, bo 1500 kilometrów. Głównie ogladająć Rajdy Samochodowe. Ale chce to zmienić w roku 2010.

A w pyrlandi, to nawet czesto bywam na Dąbrowskiego :) (pracuje dla poznańskiej firmy)

Pozdrawiam

PunBB bbcode test

KTM LC4 Duke

6

Odp: Witam Wszystkich,

Witamy witamy :D

[url=http://www.night-race.pl/index.php?ref=23007][img]http://www.night-race.pl/images/baner.png[/img][/url]

7

Odp: Witam Wszystkich,

Witaj młodzieńcze!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

8

Odp: Witam Wszystkich,

Hello

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

9

Odp: Witam Wszystkich,

coś Ty zrobił z SUPERMOTO ???


wstydź się.

10 Ostatnio edytowany przez krecik (2009-12-31 10:01:00)

Odp: Witam Wszystkich,

:( wstydzić się za co?

No co pomalowałem, jak pisałem to był straszny kundel...
Miał każdy plastik innego koloru,  w oryginalnej barwie był czarno-złoty plus ślady po szlifach, brakowało mu paru elementów, wtedy uwierz wyglądał żałośnie.

Chyba ze chodzi Ci o błoto na nim, to była najkrótsza droga na patelnie na Rzeszowie :)

Przecież to nadal LC4 Duke, tyle ze w innym kolorze niż oryginał...

KTM LC4 Duke

11

Odp: Witam Wszystkich,

Witaj Michale vel Krecik.
No jeśli mówisz że chcesz nas poznać i z nami wspólnie polatać :D A do tego twojego rocznego przebiegu :|  1500km z naszą pomocą dodać jedno zero to... Lepiej trafić nie mogłeś. Już jesteś mianowany na stopień terrorysty ;)

Ps. Rocznik 70 nigdy się nie zestarzeje!! Ale i tak jesteś młodzian .hehe.. U nas (supermoto pl.) rozpiętość wiekowa to przedział od 20 do 45lat. Dodam że bez względu na wiek... każdy wsiadając na SM dostaje małpiego rozumu.  :D   :P

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

12

Odp: Witam Wszystkich,

Super :)
Właśnie o taki przebieg rocznie mi chodziło... do tej pory smigałem z kumplami ( innego wyznania motorowego hihihi), jak ja miałem frajdę, to oni się męczyli, jak oni meli frajdę to ja się męczyłem...
A ze nie chciałem zmieniać motoru, to tu mnie przywiało :)
A jak ludzie w szerokim pasmie wieku to lepiej :)

KTM LC4 Duke

13

Odp: Witam Wszystkich,

Dokładnie jest tak jak mówisz. Nie zawsze wszyscy są zgodni co do tego... gdzie i którą drogą jechać, krzaki czy asfalt, miasto czy dalsza wycieczka. Zazwyczaj jest tak że każdy jest zadowolony, nakręcamy średnio od 100 do 160 km :D 
Wiadomo że najliczniejsze ustawki są wiosną (chwilami nawet po 12 SM) potem z upływem czasu :(  jedni odpadają ale na ich miejsce pojawiają się nowi.  ;)  Tak to właśnie wygląda. hm... no i w nadchodzącym sezonie 2010 montujemy grupę wypadową  mazury może nawet Bieszczady. hehe zobaczy się jeszcze.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

14

Odp: Witam Wszystkich,

No to dystans jest taki, jaki moje cztery litery wytrzymują na SM jednorazowo.
Co do trasy, to ja zazwyczaj jestem zgodny. Jedyne co mi przeszkadza na SM to przekraczanie prędkości 120-130KM/H, bo wtedy fan wg mnie spada okropne :)

Na wiosnę wszyscy są wygłodniali jazdy, to i łatwo zebrać wielka ekipę :) Ważne żeby samemu nie latać...

KTM LC4 Duke

15 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2009-12-31 11:51:16)

Odp: Witam Wszystkich,

Dla mnie każdy kilometr przejechany w samotności to cierpienie. Moim zdaniem tylko latanie z kumplami daje prawdziwa przyjemność. :D A im większa grupa tym weselej. Zawsze komuś coś głupiego strzeli do głowy.
A z tymi przebiegami to bywa naprawdę różnie, są dni że spotykamy się w 5 SM i nikomu nie chcę się latać. Wtedy zazwyczaj snujemy się po mieście robiąc tylko hałas (czytaj: standardowe wydanie lansu) i nakręcamy po 30 km.
Każdy znajdzie coś dla siebie ;)  zapewniam Cię.

Ja mam Super Duke ale to tylko lans po mieście i trasy (bo gdy go zabieram... wszyscy ze zgodną złośliwością krzyczą że tylko teren)
Na co dzień ujeżdżam CRFę więc ja nie jestem fanem jazdy z prędkościami 150/160 max.(przy tych prędkościach odkręcają się śrubki) Chłopaków na dziobakach wtedy sprowadzamy na ziemie. Odkręcą sobie ;)  zmęczą się i sami zaczekają.
To trzymamy Cie za słowo i do pierwszych ciepłych dni i pierwszych ustawek. pozdro.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR