1

Temat: Chce swiatla w SMR 560!!!

Jak w temacie czy mozecie mi pomóc z przeróbką Ktm 560 smr z 2006 tak aby posiadal instalacje elektryczną zeby mozna było bez problemu zalozyc mu swiatla i smigac po ulicach. Kto moze mi w tym pomoc ile tak mniej wiecej taka przerobka kosztuje.
A jak ktos ma orginalną lampe przednią z modelu exc z okolo 2005 roku to z checią zakupie :)

KTM 560 SMR

2

Odp: Chce swiatla w SMR 560!!!

pradnica  regler napiecia  leci do kosza musisz znalesc odpowiednik konstrukcji silnika z wersji exc

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

3

Odp: Chce swiatla w SMR 560!!!

wsadz wiazke od exc, prądnice i dekiel prądnicy rowniez od exc i wszystko bedzie pasic

#79

4

Odp: Chce swiatla w SMR 560!!!

ly napisał/a:

wsadz wiazke od exc, prądnice i dekiel prądnicy rowniez od exc i wszystko bedzie pasic


Lampę przód prawdopodobnie będę mógł sprzedać od EXC 525 z 2006 - po nowym roku jeśli chodzi o wiązkę to  magnes500 - użytkownik z allegro posiada chyba jeszcze. Co do statorka i dekla to tylko dealer KTM...nie widziałem nigdy na allegro chyba ze ktoś sprzeda z rozbiórki ...

SMR 505

5

Odp: Chce swiatla w SMR 560!!!

tylko zastanów się czy to ma sens, ja jak bergiem latałem po miescie, to okazało się ze co dwa dni olej do wymiany, a tłok zajeździłem w 3 tygodnie.... te sprzęty raczej nie są przewidziane do latania po mieście :/

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

6 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2009-12-29 14:14:56)

Odp: Chce swiatla w SMR 560!!!

Powiem z własnego doświadczenia.
CRFą (troszke podłubaną) latałem od początku maja aż do połowy października hm.. o czym zaświadczą wszyscy na tej stronie ;) Cały ten okres jazda od odcinki do odcinki z chwilowymi przelotami do 160(za gumującym Mankiem na dziobaku) :P  nakręciłem jakieś 6 tysięcy km.(trudno to dokładnie wyliczyć, w liczniku ciągle mi bateria siadała) mogło być nawet więcej, do tego kilka filtrów olejowych i bańka Motula  :D  daje radę.  :D
Nie wiem jakie są Bergi ale z doświadczenia na CRFie wiem że spokojnie można latać z DRZetami. Jedyne czego unikam to odcinków długich prostych z przepustnicą na maxa.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7

Odp: Chce swiatla w SMR 560!!!

Cześć, mam podobny problem, udało się ogarnąć temat ? :) Chcę polatać sobie po ulicy, a moto prosto z toru, ale zarejestrowane :) Co dokładnie jest mi potrzebne ?

400 exc :(

8

Odp: Chce swiatla w SMR 560!!!

Greg napisał/a:

Cześć, mam podobny problem, udało się ogarnąć temat ? :) Chcę polatać sobie po ulicy, a moto prosto z toru, ale zarejestrowane :) Co dokładnie jest mi potrzebne ?

Masz napisane wyżej.
Potrzebujesz całą elektrykę z exc wraz deklem i całym alternatorem.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

9

Odp: Chce swiatla w SMR 560!!!

Czaje, no to zaczynam poszukiwania. Elo elo

400 exc :(

10

Odp: Chce swiatla w SMR 560!!!

a jak z modułem ? Też trzeba go wymienić czy może zostać oryginalny ?

400 exc :(

11

Odp: Chce swiatla w SMR 560!!!

Moduł zostaje oryginalny.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD