5,626 Ostatnio edytowany przez b0unceR (2016-07-19 12:24:36)

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

nie wiem jakim cudem ten pierwszy zdał wgl prawko. To ja podczas mojej pierwszej jazdy na motorynce jako "bajtel" wyglądałem pewniej niż on xD

Simson s51 -> Suzuki GN250 -> Suzuki DRZ 400

5,627

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

[url]https://www.youtube.com/watch?v=UZ7VgfBJVek[/url]

Miałem dylemat czy wrzucić tu, czy w humor. W samochodzie jest MIC ON, więc szczerze polecam z dźwiękiem :)

RMX 450Z

5,628

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

Ciężko to nawet skomentować...
Janusze i ich wideorejstratorki. Będzie przynajmniej miał co przez następny miesiąc znajomym nieudacznikom opowiadać - o mrożącym krew w żyłach pościgu za pijanym bandytą na motocyklu. Dramat!

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

5,629

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

Hmm a spróbujmy być obiektywni hihi (szydera:D )

5,630

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

Najlepsze jest to, że koleś w aucie złamał więcej przepisów niż typ od wheelie.

#BRAAP
Suzuki DRZ 440 SM aka Bumblebee

5,631

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

Uuuu ja tu widzę przekroczenie prędkości u kierowcy auta w terenie zabudowanym o 50km/h, permanentne przekraczanie linii ciągłej i nie stosowanie się do znaków poziomych i pionowych na rondzie XDD ale w takiej sytuacji jest to chyba uzasadnione.

5,632

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

W jakiej sytuacji? Ten samozwańczy szeryf powinien stracić prawko za taką jazdę.
Może by trochę pokory nabrał i pilnował swojego nosa i swojej kierownicy...

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

5,633

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

Wszystko co napisaliście to prawda. Oboje powinni stracić prawko;) A my nie dajmy się złapać:P

5,634

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

Spidi napisał/a:

W jakiej sytuacji? Ten samozwańczy szeryf powinien stracić prawko za taką jazdę.
Może by trochę pokory nabrał i pilnował swojego nosa i swojej kierownicy...

No w pewnych sytuacjach można nie stosować się do zasad ruchu drogowego (tak jak policja na bombach) ale to są wyjątki. Kiedyś był filmik jak koleś goni złodziejki na rowerze, przejeżdża przez czerwone światła i jedzie rowerem na przejściu na pieszych i policja uznała to, że to była wyższa konieczność i rowerzysta zachował się prawidłowo.

Tutaj nie mamy do czynienia z przestępstwem a jedynie wykroczeniem więc chyba szeryf w aucie nie powinien brać udział w pościgu ale dokładnie na tym się nie znam więc raczej trzeba by zgłosić nagranie na bagiety.

BTW szeryf sam się przyznaje, że jedzie 120km/h w mieście :P

5,635

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

Nie  wiedziałem że jak ktoś na gumie jedzie to odrazu pijak , ale ludziom
przeszkadza taka jazda I bawią sie w strażników ulic .

Ktm#exc#525#sm

5,636

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

Owszem - istnieje w prawie taka sytuacja i nazywa się ją "stanem wyższej konieczności".
Można wówczas odstąpić od wymierzenia kary albo w specjalny sposób ją złagodzić ale w praktyce stosuje się to bardzo sporadycznie i tylko w naprawdę wyjątkowych okolicznościach - ratowanie życia i tym podobne. Tutaj mamy do czynienia z jakimś zakompleksionym społecznikiem, który chcąc połechtać swoje ego, popisać się przed żoną i znajomymi zabawił się w szeryfa nie mając ku temu żadnych podstaw. Od ścigania wykroczeń jest policja a nie pajace z wideo-rejestratorkami. ;)

SPIDI

Subiektywnie o motoryzacji z charakterem
Facebook.com/SpidiFreestyle

5,637

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

Ale nagranie to dowód, że szeryf sam łamał przepisy. Wystarczy poczytać komentarze (swoją drogą, wszystkie jakie przeczytałem były raczej nie pochlebne dla kierowcy auta :D ) pod filmikiem i można poznać imię i nazwisko tego pana.

98,4% negatywnych opinii pod filmikiem mówi samo za siebie.

5,638

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

Witam , Panowie potrzebny mi aktualny nr. do Dynotecha moze ktoś posiada? , wszystkie dostępne w internecie są nieaktualne .

CRF450R SM

5,639

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

Ktoś pisał, że zakończyli działalność ale nie wiem ile w tym prawdy.

5,640

Odp: Filmy i zdjecia nie związane z SM

karol128 napisał/a:

Ktoś pisał, że zakończyli działalność ale nie wiem ile w tym prawdy.

Możliwe bo kontaktu brak  , pytania nie było , na przyszłość gdyby ktoś potrzebował cześci do STM'a można dostać w MXsports .

Pozdrawiam :)

CRF450R SM