1

Temat: Uszanowanie!

Serdecznie witam wyszukane i elitarne grono supermotomaniaków. Cieszę sie,iż po kilkuletniej błąkaninie w świecie ścigaczy odnalazłem jedyną właściwą drogę-SUPERMOTO! Pozdrawiam i myślę że raz na jakiś czas odezwę się tu i tam :D

mcienki

2

Odp: Uszanowanie!

mcienki napisał/a:

Serdecznie witam wyszukane i elitarne grono supermotomaniaków. Cieszę sie,iż po kilkuletniej błąkaninie w świecie ścigaczy odnalazłem jedyną właściwą drogę-SUPERMOTO! Pozdrawiam i myślę że raz na jakiś czas odezwę się tu i tam :D

mcienki


Czesc , nie źle bajerujesz haha! :)

motoslide.com

3

Odp: Uszanowanie!

Cześć!
Śmigasz już na czymś czy dopiero poszukujesz motonoga?
Cieszymy się, że przybywa nas poznaniaków:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4 Ostatnio edytowany przez gierwi (2009-11-14 18:25:49)

Odp: Uszanowanie!

hacker33 napisał/a:

Cześć!
Śmigasz już na czymś?

Cześć,
Cienki to Ty?
Hacker jeśli to jest ten Cienki o którym ja myślę, to to "coś" to jest COŚ :cool: !
Pochwal się Cienki swoją wyścigówką!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: Uszanowanie!

hacker33 napisał/a:

Cieszymy się, że przybywa nas poznaniaków:D

Coraz nas więcej, ale może by tak kiedyś się spotkać, pośmigać razem?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

6

Odp: Uszanowanie!

no właśnie fajnie że nas przybywa :D  :D  :D

7

Odp: Uszanowanie!

gierwi napisał/a:

Coraz nas więcej, ale może by tak kiedyś się spotkać, pośmigać razem?

Śmigaliśmy cały dzień wczoraj i dzisiaj.
Rano około 11 dzwoniłem do Ciebie ale miałeś albo wyłączony telefon albo byłeś poza zasięgiem.
Jak następny weekend będzie też taki to też śmigamy i też zadzwonię :cool:
Chcieliśmy jeszcze zwerbować Krzycha ale nie mógł.
Supermotox a Ty jesteś z centrum czy okolic?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: Uszanowanie!

No akurat dziś nie bardzo miałem możliwość, ale w przyszły weekend myślę że polatamy.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

9

Odp: Uszanowanie!

Witajcie Wlk-polanie, chętnie bym pośmigał z Wami ale w przyszły weekend mam wyjazd , a pogoda jak marzenie :) Jestem przekonany że wkrótce razem polatamy.
Co do sprzęta to jest się czym pochwalić (w pozytywny tego słowa znaczeniu)ApriliaSXV 4.5 troszkę podrobiona,mimo iż troszkę latałem na ścigolach to ten sprzęt naprawde mnie przerasta. jak bedę miał fote to wrzucę, pozdrawiam

10

Odp: Uszanowanie!

kilka fotek mojej królewny :)

Post's attachments

Attachment icon IMG_0455.JPG 169.22 kb, 104 downloads since 2009-11-20 

Attachment icon IMG_0457.JPG 192.14 kb, 106 downloads since 2009-11-20 

Attachment icon IMG_0459.JPG 242.93 kb, 100 downloads since 2009-11-20 

Attachment icon IMG_0469.JPG 201.3 kb, 91 downloads since 2009-11-20 

11

Odp: Uszanowanie!

Fajny stołek! :|  :)  ;)  :P  :D  :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: Uszanowanie!

"troszke podrobiona" czyli? :) widze ze wydech nieoryginalny + kilka innych akcesoriow, ale glownie mi chodzi o MOC  :D
a z ciekawosci, ile ma nakulane, musiales juz jakis remont/wymiany konkretniejsze robic? i czy Ci olej bierze? :p

huska TE 450 + SM ofkz :)

13

Odp: Uszanowanie!

faaaajna :D mniam mniam :lol:

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

14 Ostatnio edytowany przez mcienki (2009-11-23 13:43:55)

Odp: Uszanowanie!

Jesli chodzi o dodatki to lista ma pare pozycji min. obręcze excel 16,5 cala front, zmienione zawiechy PiT,sportowe sprzęgło slipper clutch, tytanowy układ wydechowy silmoto, carbonowe pokrywy silnika,siedzenie VDB, filtr K&N, i inne. Nie chce tu wymieniać wszystkiego bo nie o to chodzi, by było jasne ja nic nie dokupiłem do niej. Motocykl jest po angielskim zawodniku Lee Jonesie i to on pozakładał to i owo Jeśli chodzi o silnik to wszystko oryginał, zmieniono tylko mapy zapłonu. To akurat mnie cieszy :)  bo wiadomo, każdy tuning silnika zwieksza moc niestety kosztem żywotności. Co do oleju to przy ostrym kręceniu troszke bierze( jak kazdy sportowy sprzęt)poprostu trzeba kontrolować stan . Nie wiem ile ma mocy bo nie byłem na hamowni ale przy tej masie w zupełności wystarczająco :o. pzdr

15

Odp: Uszanowanie!

dzieki za info :)
jak szukalem dla siebie rxv/sxv to widzialem ja na ebay'u w UK :P

huska TE 450 + SM ofkz :)