1

Temat: Supermoto- jakie?

Witam jestem młodym motocyklistą, chce kupić jakieś Supermoto, pojemność od 250-500. Zalezy mi na tym bym mógł pojezdzić po mieście, ale i poszaleć w terenie. Czy mógłby mi wskazać ktoś jakieś modele i marki motorów(zalezy mi by były nie za stare).  Z góry dzięki
                                                                                                        ConQest

Suzi DRZ 400 SM K5.

2

Odp: Supermoto- jakie?

budżet?

http://p0lish.wordpress.com

3

Odp: Supermoto- jakie?

do 11tys

Suzi DRZ 400 SM K5.

4

Odp: Supermoto- jakie?

[url]http://allegro.pl/item810843751_honda_xr400_supermoto_okazja.html[/url] 
Podobno bardzo wdzieczny sprzęt , a za tą kase uzbroisz sie jeszcze w drugi kąplet koł enduro i jakies gacie(kask rekawice buzer buty )

motoslide.com

5

Odp: Supermoto- jakie?

tylko ze Honda XR400 jest bez kierunkowskazów a zalezy mi na tym bym mógł po drogach asfaltowycjh pojezdzic

Suzi DRZ 400 SM K5.

6 Ostatnio edytowany przez jareks (2009-11-11 22:18:21)

Odp: Supermoto- jakie?

Możliwe że sprzedajacy wyjął kierunki i lezą w szufladzie, wielu posiadaczy SM tak robi, jak jest kwit na rejestrację to że na focie nie ma kierunków nei robi kwestii. Zamontowac to dżast moment.

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

7

Odp: Supermoto- jakie?

hehe ok dzięki, a moze ktoś da jeswzce jakies modele

Suzi DRZ 400 SM K5.

8

Odp: Supermoto- jakie?

ConQest napisał/a:

tylko ze Honda XR400 jest bez kierunkowskazów a zalezy mi na tym bym mógł po drogach asfaltowycjh pojezdzic

Musisz zadzwonic i sie zapytac , bo domyslac to sie mozna czy ma czy nie ma.
Generalnie jak sie przeczyta opis na tej aukcji to mozna sie dowiedziec paru szczegółów np . że są wszystkie niezbedne dokumenty do rejestracji  :lol:

motoslide.com

9

Odp: Supermoto- jakie?

Barteksm napisał/a:

[url]http://allegro.pl/item810843751_honda_xr400_supermoto_okazja.html[/url] 
Podobno bardzo wdzieczny sprzęt , a za tą kase uzbroisz sie jeszcze w drugi kąplet koł enduro i jakies gacie(kask rekawice buzer buty )

Jak jest z mocą i osiągami XR SM 400 w porównaniu do drz sm 400? Sprzedałem teraz pierdziawke i szukam czegos mocniejszego w podobnych pieniądzach.

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

10

Odp: Supermoto- jakie?

radzio napisał/a:

Jak jest z mocą i osiągami XR SM 400 w porównaniu do drz sm 400? Sprzedałem teraz pierdziawke i szukam czegos mocniejszego w podobnych pieniądzach.

No własnie ja tez jestem w trakcje robienia prawka i tez sie rozglądam za czyms w podobie i w tych pieniadzach , dlatego pokazałem tą xr , nie wiem dokładnie ile ma koni , bo na forach z enduro mało kto pisze ile co ma mocy , ale przeczytałem kilka opini na temat xr400 i xr 600 , 600 podobno ma 46-50 konia wiec ta 4 setka bedzie gdzies w granicach drz sm czyli 40 hp?Tyle ze jest chyba sporo lzejsza , a i podobno mało wymagajaca jesli chodzi o serwis wymiany wszelkiego rodzaju korb tłoków itd .Dokładnie to nie pamietam juz jej zalet ,ale porównywali ją do dr 350 i wszyscy mowili ze jest o niebo lepsza od dr , dlatego nawet sie na  nią napaliłem ,jedynym minusem to ze jest ich mało.

ps naprawde sporo mozna sie dowiedziec z   google->xr 400-> jakies tam forum enduro

motoslide.com

11

Odp: Supermoto- jakie?

ok dzięki panowie, własnie czegoś takiecho chciałem się dowiedzieć. Jak by ktoś przy okazj znalazł jakąś fajna XR to prosiłbym o wrzucenie linka, jeszce raz dzięki

Suzi DRZ 400 SM K5.

12

Odp: Supermoto- jakie?

A nie lepiej XR600R?


46PS 52Nm i 140 kilo pod korek.



yo

13 Ostatnio edytowany przez radzio (2009-11-13 00:18:06)

Odp: Supermoto- jakie?

Ja chciałbym wystartowac w jakiś zawodach, a XR600?
no raczej nie bo to jest tak jakbyś jechał bykiem na wyścigach konnych   :)

Natomiast na mieście może sie sprawdzic.

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

14

Odp: Supermoto- jakie?

a co myslicie o czyms takim  [url]http://www.allegro.pl/item802410002_suzuki_drz_400_e_sm_dr_z_drz400e_supermoto_exc_wr.html[/url]

Suzi DRZ 400 SM K5.

15

Odp: Supermoto- jakie?

Dla Ciebie to tak jak pisali ze XR 400 i DRZ. 
Ta sztuka z allegro osobiście mi sie nie podoba i stoi juz jakis czas.

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990