1

Temat: szczotki rozrusznika LC4

witam. gdzie moge dostac szczotki rozrsznika do ktm 640 LC 4 supermoto ( z czarnym silnikiem) czy jest możliwość kupienia zamiennika? czy tylko oryginał? i gdzie to moge dostać? pozdrawiam

yz 250 sm stunt bitch

2

Odp: szczotki rozrusznika LC4

Nowe oryginały możesz dostać we Free&Fun tel. 0223111199 Na hasło supermoto zwyżka  ;)
Jak się dogadasz daj znać na priv to wymyślimy jakiś rabat

Hej, zróbcie tutaj miejsca z deka, bo będę zaraz tańczył breka

3

Odp: szczotki rozrusznika LC4

jak na razie to dowiedziałem się, że ten rozrusznik był w niektorych modelach yamahy hondy i kawasaki, a ze salon yamahy mam niedaleko to tam sie jutro udam i zobacze co da się zrobic :D
znacie może jakieś POLSKIE metody na zrobienie tego nie kupujac nowych szczotek?

yz 250 sm stunt bitch

4

Odp: szczotki rozrusznika LC4

kamikaze napisał/a:

jak na razie to dowiedziałem się, że ten rozrusznik był w niektorych modelach yamahy hondy i kawasaki, a ze salon yamahy mam niedaleko to tam sie jutro udam i zobacze co da się zrobic :D
znacie może jakieś POLSKIE metody na zrobienie tego nie kupujac nowych szczotek?


Ale szczotki to groszowa sprawa...przynajmniej w diaxie i wiertarkach  :D

SMR 505

5

Odp: szczotki rozrusznika LC4

wiem, że groszowa tylko zastanawia mnie jak podłączć ten miedziany drucik do tej śruby, ktora wychodzi przez obudowe rozrusznika i do ktorej przykrecany jest kabel od zasilania? nie stopi lutu? bo to moze jednak nieco sie nagrzewac...

yz 250 sm stunt bitch

6 Ostatnio edytowany przez maciejwra (2009-11-04 21:10:06)

Odp: szczotki rozrusznika LC4

kamikaze napisał/a:

wiem, że groszowa tylko zastanawia mnie jak podłączć ten miedziany drucik do tej śruby, ktora wychodzi przez obudowe rozrusznika i do ktorej przykrecany jest kabel od zasilania? nie stopi lutu? bo to moze jednak nieco sie nagrzewac...


Dobrze powinno się zakręcić na gwincie w stronę dokręcania tak, żeby się dociskało, albo konektorek o taki [url]http://www.unipol.torun.pl/konektor%20oczkowy.jpg[/url]

SMR 505

7 Ostatnio edytowany przez kamikaze (2009-11-04 21:22:41)

Odp: szczotki rozrusznika LC4

ooooooooooooooooooo  :D  z tym konektorem to kozacki pomysł, już nad nim troche w szkole rozmyslalem, ale nie mialem pewnosci co do tego rozwiazania... dzięki :D

yz 250 sm stunt bitch

8

Odp: szczotki rozrusznika LC4

kamikaze napisał/a:

znacie może jakieś POLSKIE metody  nie kupujac nowych szczotek?

Rozrusznik nożny  ;) ?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

9

Odp: szczotki rozrusznika LC4

Do rozrusznika możesz zastosować szczotki z dowolnego silnika elektrycznego ;) Z doświadczenia wiem że te z malucha pasują do LC4 idealnie :D Lutować możesz spokojnie, ja po wymianie szczotek zrobiłem już 2tys.km, pamiętaj aby kabel od szczotki nie był za długi bo przez niego szczotka może się zacinać. Pozdro.

10

Odp: szczotki rozrusznika LC4

radgur napisał/a:

Do rozrusznika możesz zastosować szczotki z dowolnego silnika elektrycznego ;) Z doświadczenia wiem że te z malucha pasują do LC4 idealnie :D Lutować możesz spokojnie, ja po wymianie szczotek zrobiłem już 2tys.km, pamiętaj aby kabel od szczotki nie był za długi bo przez niego szczotka może się zacinać. Pozdro.

rozrusznik już dawno zrobiony, ba moto nawet sprzedane:D kupiłem jakieś szczotki, doszlifowałem żeby miały wymiar taki sam jak oryginalne i przylutowałem w miejscu starych:D

yz 250 sm stunt bitch