31

Odp: osłony dekli silnika DRZ

a tu wszyscy czekają

jakubek

32

Odp: osłony dekli silnika DRZ

dzwoniłem właśnie do kotlesia i okazuje się, że kolega się rozchorował (zapalenie płuc) z tego powodu osłonki będą na początku lutego. tak więc czekamy cierpliwie dalej.
Pozdro.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

33

Odp: osłony dekli silnika DRZ

no to zamówienie poszło do produkcji, myślę że w pierwszej połowie lutego powinno do nas trafić.  pytanie czy ktoś oprócz rodmana jest zainteresowany osłoną rozrusznika??

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

34

Odp: osłony dekli silnika DRZ

no to w końcu dobre wiadomości za jakiś tydzień będą do odbioru osłony, cena 90 zł za komplet. rodman jako jedyny zamówił osłonę rozrusznika za 25 zł ale jak zamówimy tego towaru więcej to będzie po 15 zł także rodman namawiaj kolegów.

pozdro

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

35

Odp: osłony dekli silnika DRZ

Strasznie jestem ciekaw jakości wykonania tych osłon.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

36

Odp: osłony dekli silnika DRZ

ja także

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

37

Odp: osłony dekli silnika DRZ

Sprawdziłem sobie i nasze zamówienie do tego typa poszło w październiku, dzisiaj mamy prawie połowe marca a dekli dalej brak.
Mam nadzieje ze jakość wykonania będzie lepsza niż termin realizacji :)

DR-Z 400ESM sold

38

Odp: osłony dekli silnika DRZ

no dobra gadałem z kolesiem przed chwilą mówił że ma brakuje mu jeszcze jednego kompletu i wysyła wszystkie zamówione w sumie 6 kompletów. do końca marca ma się wyrobić.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

39

Odp: osłony dekli silnika DRZ

Bondek napisał/a:

no dobra gadałem z kolesiem przed chwilą mówił że ma brakuje mu jeszcze jednego kompletu i wysyła wszystkie zamówione w sumie 6 kompletów. do końca marca ma się wyrobić.

To umowmy sie ze jak do konca marca nie wysle to ja rezygnuje bo koles sobie troche w kulki leci  :rolleyes:

40 Ostatnio edytowany przez Bondek (2010-03-29 10:54:01)

Odp: osłony dekli silnika DRZ

w końcu koleś się odezwał. ma gotowe nasze zamówienie. mam nadzieję że wszyscy są nadal zainteresowani. proszę o szybką deklarację, jeśli ktoś nie chce to też proszę o info.  to jeszcze może przed świętami załatwimy sprawę. jeśli ktoś chce to odebrać i potem rozdysponować to niech się zgłosi, jeśli nie to ja odbiorę a potem w Warszawie będzie można osobiście się zgłaszać do mnie po odbiór w okolicach galerii Mokotów. do ludków z poza Warszawy wyślę pocztą.
Pozdro.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

41

Odp: osłony dekli silnika DRZ

Ja jestem dalej chętny na swoje dekle ( silnik i rozrusznik), z odbiorem też nie będzie problemu

DR-Z 400ESM sold

42

Odp: osłony dekli silnika DRZ

Odbiorę od bondka.

jakubek

43

Odp: osłony dekli silnika DRZ

Ja jestem dalej chetny

44

Odp: osłony dekli silnika DRZ

no to jest nas juz 4 a gdzie pozostałych dwóch?, zaraz się okażę ze czekaliśmy na ten ostatni szósty komplet niepotrzebnie   ;)

DR-Z 400ESM sold

45

Odp: osłony dekli silnika DRZ

jeden jest z lublina i się kontaktował przez maila, a drugi to german z forum jak się nie odezwą to będę miał 2 komplety osłon na sprzedaż :D chętni już się mogą wstępnie zgłaszać.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"