1

Temat: Nowe Forum

Nowe forum już działa. Tutaj możecie wrzucać komentarze/pomysły/skargi odnośnie nowego systemu.

jakubek

2

Odp: Nowe Forum

Rozumiem , że zmiany były konieczne , ale szkoda własnie ,że wszystko nie jest w jednym miejscu. Trzeba sie przyzwyczaic. :o

motoslide.com

3

Odp: Nowe Forum

Z powodu że system portalowy zainstalowany na supermoto.pl jest stary i już nie rozwijany nie było możliwości/sensu integracji. Kolejnym krokiem będzie zmiana strony głównej portalu gdzie już wszystko będzie w jednym miejscu i zintegrowane ze sobą ;-)

jakubek

4

Odp: Nowe Forum

mi się podoba :)
mam nadzieje ze ludziska nie będą pisać po paręnaście razy tego samego tematu :P

Jestem kowalem własnego lotu !
SUZUKI DRZ 400 SM KOZA
####MATEUSZ ŻORY####
http://www.bikepics.com/members/malyzory

5 Ostatnio edytowany przez hacker33 (2009-10-10 19:24:26)

Odp: Nowe Forum

Czy mi się wydaję czy na nowym forum trzeba mieć jeszcze mniejszy awatar - 60x60 to już lekka przesada.

Aaa... i godzinę należałoby poprawić :)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

6

Odp: Nowe Forum

Ktos sie uparł na główną strone supermoto.pl nie wiem czy  mi anty wirus szaleje czy co , bo ostanio czesto jakis trojan mi wyskakuje ?

motoslide.com

7

Odp: Nowe Forum

Barteksm napisał/a:

Ktos sie uparł na główną strone supermoto.pl nie wiem czy  mi anty wirus szaleje czy co , bo ostanio czesto jakis trojan mi wyskakuje ?

Ten wirus bywa na tej stronie bardzo często i od bardzo dawna :D

Mam nod32 i bardzo często blokuje mi w domu tą stronkę( teraz też to robi). Niestety w pracy nod-a nie mam i zdarzyło mi się go złapać no kompa. Ten wirus jest dość chamski i nie polecam go mieć u siebie. Informatyk też nie był happy.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: Nowe Forum

W takim razie ustawię większe avatary. Z tego co pamiętam to były 90x90. Teraz już na bezpośrednim adresie do forum nie powinno być kłopotów z wirusami.

jakubek

9

Odp: Nowe Forum

mi firefox blokuje główną stronę ;/ coś tam, że strona została zgłoszona do zagrożonych za każdym razem muszę ignorować

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

10

Odp: Nowe Forum

Strona już naprawiona powinno działać. Jeśli zdarzało by się coś takiego to piszcie w tym temacie i będę to kontrolował.

jakubek

11

Odp: Nowe Forum

Z tego co widziałem poprzedni ofrum miało avatar maxymalny 100x100 także w tej chwili tutaj jest to samo ustawienie.

jakubek

12

Odp: Nowe Forum

jakub napisał/a:

Z tego co widziałem poprzedni ofrum miało avatar maxymalny 100x100 także w tej chwili tutaj jest to samo ustawienie.

No nareszcie bo bez avatara nie jestem sobą :D !

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

13

Odp: Nowe Forum

Za to mi Crazy płaci ;-)

jakubek

14

Odp: Nowe Forum

a można ustawić takie cuś jak posty nieczytane ?? a obok otwórz w nowym oknie nieczytany post...

Ułatwi to przeczytanie wszystkich wypowiedzi :)

lokalny diler opium*

opium*- bo motocykl jest jak narkotyk

15

Odp: Nowe Forum

Broda: Klikasz na górze "Nowe posty" pokaża Ci się nowe posty potem otwierasz każdy poprzez kliknięcie na jego datę. Tak samo możesz zrobić klikając na "Aktywne tematy" które wyświetla Ci ostanie posty czy przeczytany czy nie wiesz po tym że kwadracik jest szary bądź niebieski.

jakubek