1

Temat: Zamienie - Honda Hornet 600 '00

Chciałbym się dowiedzieć czy byłby ktoś zainteresowany zamianą motocykla SM na Hondę Hornet. Poniżej zamieszczam krótki opis mojego szerszenia. Zaznaczam, że nie jestem handlarzem - motor jest moja wlasnoscia - kupiony w celu uzytkowania jako pojazd do przemieszczania się!!

Honda Hornet 600 z roku 2000. Motocykl sprowadzony w 2004 do Polski, kupiony od pierwszego właściciela. Sprowadził go dla siebie mój kolega, natomiast ja kupiłem go od niego kilka miesięcy temu. Czyli jestem trzecim właścicielem od nowości. Motocykl nie jest nowy, więc nie będę pisał, że stan motoru jest idealny. Stan oceniłbym na 4+. Jedyny mankament to skrzywiona chłodnica od wywrotki na bok przy 30 km/h - nie wymieniałem, bo nie cieknie. Nic poza tym się nie stało - motor był sprawdzany przez szefa serwisu z autoryzowanego punktu Harley - Davidson.

W motorze nie ma się do czego przyczepić (prócz wspominanej chłodnicy). Całkowicie oryginalny, bez zbędnych dodatków. Jedyną zmianą są manetki fir my Harris oraz mniejsze przednie kierunkowskazy. Motor na początku sezonu miał wymieniony olej i resztę płynów, a także filtry. Zestaw napędowy wymieniony został na koniec zeszłego sezonu więc jeśli ktoś nie będzie katował go to jeszcze jeden sezon pojeździ. Opona z przodu wymieniona na początku tego sezonu, a tylnia w zeszłym ale spokojnie jeszcze jeden sezon wytrzyma. Motocykl w ciąglym użytku. Generalnie wsiadać i jeździć... Przegląd do marca, a ubezpieczenie do kwietnia lub lutego (nie mam przy sobie dokumentow) przyszłego roku. Do motoru mam tank bag (nowy) wiec to rowniez w cenie.

Szerszeń nie katowany - nie jeżdżony na kole, nie widział palenia gumy. Używany jako środek lokomocji - szanowany i używany zgodnie z przeznaczeniem. Jakiś czas temu miałem poważny wypadek na motorze (nie na oferowanym Hornecie) i od tego czasu przeszły mi zapędy do ostrej jazdy!! Więc tak jak napisałem maszyna warta zainteresowa. Nie mam absolutnie nic przeciwko zeby pojechac do jakoegokolwiek serwisu i sprawdzic Hondę. Licze rowniez na podobne podejscie z Twojej strony!

Dlaczego chce zamienic? Hmm kupilem go od znajomego tylko dlatego, ze mialem pewnosc, ze z motorem nic nie bylo kombinowane, krecone czy spawane itp... W zasadzie zawsze chcialem supermoto lub enduro / cross'a. Ale nadazyla sie okazja wiec sprobowalem i jednak to nie to. Wole cos innego - nie bawi mnie hmm predkosc. Wole troche techniczna jazde - stad moja propozycja.

Horneta wyceniam na 11000 zł. Ale jesli zdecydujemy sie rzeczywiscie na zamiane moge opuscic cene - ale tylko jesli uznam, ze Twoj motor jest w podobnym stanie.

Jak widze zamiane -  normalna umowa cywilno-prawna. Moj motor jest zwolniony z oplaty skarbowej wiec nie widze przeszkod zeby wypisac 2 umowy kupna sprzedazy!! Jak kto woli :) Co do miejsca to mozemy dogadac.

Hmm w sumie to nie wiem co moge Ci wiecej napisac - jesli masz jakies pytanie - pisz :)

Zdjecia dla zainteresowanych na priv.