1

Temat: heidenau w DR-Z

Jak w temacie, ma ktoś heidenau-y w dr-z?
Dokładnie takie: http://allegro.pl/item736723695_opona_nowa_160_60_17_opony_do_supermoto_160_60_17.html

Zastanawiam się czy się zmieszczą a jeśli tak to czy łańcuch będzie mocno przycierał?


DR-Z 400 SM ----> WR 450 SM

2

Odp: heidenau w DR-Z

IMO 160 to za szeroko. Ktoś poruszał już ten temat na forum. Poszukaj uważnie.

jakubek

3

Odp: heidenau w DR-Z

w koszalinie miałem 160 w drz i się zmieściło za to wogle nie trzymało ani na mokrym ani na suchym. Dopisek super-rain powinien zostaćzastąpiony super-gleba !

www.propitbike.pl

4

Odp: heidenau w DR-Z

Nie ma sensu opona 160 ....!150 maks i jest idealna bo 140 jedzie na samym rancie i łatwiej o glebe...Szybko zuzywam oponki i polecam pilot power ,Rennsport sa zajebiste ale na 2 wizyty na torze

5

Odp: heidenau w DR-Z

A niech mi ktoś powie jak wygląda sprawa dętki?
Czy wkładając do DRZ kapcia 160 powinienem zmienić również dętkę na szerszą czy ta która jest oryginalnie będzie również pasować?
I tak ogólnie cały czas kręcimy się wokół tematu opon, a jakby ktoś opisał sprawę dętek - jakie są rozmiary, jak dobieramy, czy są lepsze czy gorsze itp.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

6

Odp: heidenau w DR-Z

Z tego co wiem to dętki mają rozmiary od-do i powinny być dobierano do rozmiaru opon. Jak jest napisane w artykule "Czarna magia"- dziurawa dętka może kosztować zwycięstwo i nie wypada na tym oszczędzać. Jedź do Gumisia do Motorowni i on Tobie sprawę wyjaśni.
A propos Heidenauów, to znajomy używał ich w XT-X 660. Namiary na niego znajdziesz w dziale Giełda, bo dałem linka do jego aukcji OtoMoto.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: heidenau w DR-Z

Jutro mam dostać nową gumkę na tył od Stasiaka i nie chcę mieć jakiś przypałów przy montażu:)
Byliśmy dzisiaj w Motorowni i nic nie było do SM oprócz jednej sztuki Pirelli.

A tak po za tematem - będziesz może w sobotę na zakończeniu sezonu?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: heidenau w DR-Z

Nie będę, bo robię :D

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

9

Odp: heidenau w DR-Z

160 weszła a do łańcucha jest jeszcze ok 1 cm

Model opony Pirelli mt 60 rs corsa

DR-Z 400 SM ----> WR 450 SM

10

Odp: heidenau w DR-Z

Maxxis M6119 160/60 też wchodzi jak malina i zajmuje prawie tyle samo miejsca co 140.

Dla przyszłych pokoleń seryjne DRZ-SM ma dętkę 140.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11

Odp: heidenau w DR-Z

no nei zajmuje wam wiecej miejsca bo sama felga jest dla tej opony za waska i opona nie ma  prawidlowego kształtu

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest