16

Odp: Nadrabiając zaległości

Na razie nie mówimy o jakimkolwiek sporcie :) Jeżeli zaś chodzi o poczynania Agaty to gdzie jej nie było? :D

Żmija

17

Odp: Nadrabiając zaległości

BOLEK_KTM690SMR napisał/a:

Cześć.Nawiązując do tematu kobieta i motocykl - po Warszawie jeździ Pani DZR-ą , widziałem ją już dwa razy. Wiec I Kobieta na SM-ie.

Ja wiem o wlascicielce kwiaciarni, ktora lata na DRZcie. Moze to ta sama? Nawet proponowalem jej udzial w treningach ale najwyrazniej nie byla zainteresowana.

18

Odp: Nadrabiając zaległości

Pewna Karolina którą znam od dawna lata na DR-zet od 3 lat i miała supermoto jak jeszcze niektórzy mówili na to enduro hehe ;)

HUSABERG 82

19

Odp: Nadrabiając zaległości

Mój wywód nawiązuje raczej do tego, że dziewczyny raczej ścig lub chopper

KTM 690 SMR Akrapović

http://bikepics.com/members/bolek85/08690sm/

20

Odp: Nadrabiając zaległości

Panowie przyprowadzcie panie na trening :)

www.propitbike.pl

21

Odp: Nadrabiając zaległości

Żeby nie było, że nie dotrzymuję słowa wreszcie udało mi się zdać ten cholerny egzamin zatem zapowiada się, że przyszły sezon spędzę na nieco większej krówce aniżeli moja żółta maszkara. Niemniej jednak nie zamierzam się jej pozbyć i wciąż pozostanie moim wiernym kompanem w trakcie dojazdów do pracy :)

Ps. Nieco więcej o przemyśleniach w trakcie egzaminu pozwoliłam sobie zebrać w postaci opowieści na moim blogu: http://zmija.riderblog.pl/Zaledwie_o_krok_od_spelnienia_marzen,b412.html

Żmija

22

Odp: Nadrabiając zaległości

Gratulacje !!! Przy najbliższej okazji stawiasz flakona :)

Hej, zróbcie tutaj miejsca z deka, bo będę zaraz tańczył breka

23

Odp: Nadrabiając zaległości

GRATZ!!

Stawiasz 2 flakony :) czym prędzej tym lepiej :)

miejsce dostarczenia flakonów znasz :)

lokalny diler opium*

opium*- bo motocykl jest jak narkotyk

24

Odp: Nadrabiając zaległości

Dostarczenia? A co ja dostawca pizzy na skuterze, że mam jedynie dostarczyć? Jakbyś rzekł coś o konsumpcji to może jeszcze bym się zastanowiła a tak... :P

Żmija

25

Odp: Nadrabiając zaległości

Stawiasz 3 flakony! ;> W takim razie ja zaproponuję wypicie ich ;>

jakubek

26

Odp: Nadrabiając zaległości

Żmija napisał/a:

Dostarczenia? A co ja dostawca pizzy na skuterze, że mam jedynie dostarczyć? Jakbyś rzekł coś o konsumpcji to może jeszcze bym się zastanowiła a tak... :P

przyjedz to skonsumujemy :D


Jakub zapraszamy również :)

lokalny diler opium*

opium*- bo motocykl jest jak narkotyk