1

Temat: Dysze Dyno-Jet do LC4 SMC

Jak myślicie, jest sens zakładania dyno-jet'ów do lc4 smc '98? Chcę w jakiś maksymalnie prosty sposób podnieść moc i wydaje mi się że to chyba powinno się udać :) No chyba, że macie jakieś inne sugestie, ewentualnie niezbyt optymistyczne doświadczenia z DJ.
pzdr

2

Odp: Dysze Dyno-Jet do LC4 SMC

Ja śladem typów z amerykańskiego forum chcę zimą założyć DJ w moim DR-Z, i wyciąć ogromną dziurę w airbox’sie, bo tylko wtedy podobno dysze w DR-Z mają sens. Wcześniej jednak zmienię wydech. Amerykańce co prawda bardziej polecają dysze JD, ale bez poważniejszych argumentów „za”. Efekt PODOBNO jest zauważalny, a sama przeróbka niezbędna aby „odmulić” DR-Z. Poczytaj na ThumperTalk.com w dziale LC4, widziałem że też tam się chłopaki bawią dyszami :)

3

Odp: Dysze Dyno-Jet do LC4 SMC

Dzięki za namiary. Ja na szczęście wydech mam zmieniony, więc zawsze bliżej do jakiś wymiernych efektów :)

Właściwie to chyba można zwinąć temat, bo pomimo poszukiwań, nie znalazłem dysz ani DJ ani JD do lc4 smc... Lypa jakaś :/

4

Odp: Dysze Dyno-Jet do LC4 SMC

Do smc jest zestaw JDK007.

5

Odp: Dysze Dyno-Jet do LC4 SMC

No to mnie zaskoczyłeś :) Możesz mi podać gdzie to znalazłeś?

Jak przeglądałem katalog, to były tylko do samych świeżaków.

Ten JDK 007 też jest niby deklarowany do sprzętów po 2004 :/

6

Odp: Dysze Dyno-Jet do LC4 SMC

Oczywiście nie zerknąłem na rocznik :)

Może do starszych roczników jest zestaw JDKH06 - PJ & PWK Jet Kit (1985-1998) ?
Proponuje zapytać na ThumperTalk'u gościa o nicku 'Burned'. On jest tam masterem od dysz.

7

Odp: Dysze Dyno-Jet do LC4 SMC

Wysłałem mu maila. Może odpisze :) W każdym razie dzięki za pomoc :)
pzdr


Póki co nie odpisał, ale gadałem z jednym typem i potwierdził, że z dyszami może być problem. Powiedział też żeby wymienić gaźnik na jakiegoś tam keihina z płaską przepustnicą (podał mi model jakiś) i do niego założyć dysze dopiero, bo fabryczne dellorto to kibel. Podobno różnica w osiągach miażdżąca.