1

Temat: Rozkręcający się wydech w LC4

Cześć chłopaki, dla odmiany znowu mam problem z LC4 :D :D :D
sprzet juz odpala (ba nawet z kopa go umiem odpalic), ale pojawil się inny problem. Jak sprzęt mocno dostanie po garach to jakims cudem rozłącza się wydech zaraz za cylindrem. W miejscu gdzie to krótkie kolanko łączy się z resztą ukladu. Skrecone jest fest, na srubke jest Loctite dane, ale po jakis 15 km ostrej jazdy to sie rozłazi. Mieliscie problem z tym?
Sprzet lubi sobie postrzelac w wydech przy hamowaniu silnikiem na zamknietym gazie, ale to chyba normalne w duzym singlu?

Milego weekendu :)

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

2

Odp: Rozkręcający się wydech w LC4

Co prawda nie widziałem jak to wygląda ale czy nie da się zastosować "kontry", czy jak kto woli przeciw nakrętki?

[url=http://www.night-race.pl/index.php?ref=23007][img]http://www.night-race.pl/images/baner.png[/img][/url]

3

Odp: Rozkręcający się wydech w LC4

Właśnie chodzi o to, że skrecone jest na max, a wydech tak jakby wypadal przez detonacje w wydechu.

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

4

Odp: Rozkręcający się wydech w LC4

no to nie pozostaje nic tylko założyć akra ;]

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

5

Odp: Rozkręcający się wydech w LC4

Tia ;) niedługo złożę fabrycznie nową LC4 Hehehe :D

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

6

Odp: Rozkręcający się wydech w LC4

stosowanie Loctite na wydechu mija sie z celem, jak cos jest skrecone za pomoca tego kleju to zeby to rozkrecic bez problemu trzeba ... podgrzac

7

Odp: Rozkręcający się wydech w LC4

Kumpel miał to samo w 660SMC, chyba to jakaś wada fabryczna

8

Odp: Rozkręcający się wydech w LC4

Daj jakąś fotę to zapytam na inym forum.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

9

Odp: Rozkręcający się wydech w LC4

Skrecilem to tak, ze zgialem klucz - jakos sie trzyma, ale ciągle wysuwa pomału :/

Ważne, że w ogóle jeździ ;)

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

10

Odp: Rozkręcający się wydech w LC4

stary miałem to  :) to standard :) nowa uszczelka za 28 pln i działa :) uszczelka starcza na 1-2 sezony ;]
Jak uszczelka jest stara to sie robi cienka i jak bys wydechu nie skrecał to itak wypadnie.
A nowa to grubas ledwo w wydech wchodzi ;]

Temat poruszony w wątku Wybuchy w LC4

Patrz numer 2)

Witam,
Mam takie pytanko do włascicieli lc4'rek

Jak byscie sie mogli podzielic co sie działo z waszymi lc4'rkami przez czas który smigaliscie tymi sprzętami.

u mnie odkąd mam (teraz drugi sezon):

1) wysypał sie wysprzęglik kierunkowy rozrusznika.. oraz zębatki rozrusznika... co wpadło na dół i przyciągniete przez koło magesowe zorało całe zasilanie prądu koło magnesowe,wszystkie nawiniete cewki

2)Wydmuchało uszczelkę z kolektora wydechu.. na łączeniu kolektora z dalczą czescią wydechu..

3)osiadł simmering na wałku zdawczym na małą zębatkę.( cały tył zawsze zapluty olejem)

4)zaczeło rzygać spod uszczelki pod cylindrem oraz spod uszczelki pod głowicą co wymagało wymiany obydwu uszczelek.

5)Dwa razy osiadły uszczelniacze przedniego zawiasu.

6) no i std. łozysko główki ramy tez juz było wymieniane.

Jak macie tez jakąs listę to tez dopiszcie.
Zobaczymy czy są jakieś typowe usterki dla tego sprzętu.

pzdr

---------------------------
LC4 640 SM Prestige 04'

11

Odp: Rozkręcający się wydech w LC4

Do tego czasem pomaga , rozlozenie calego układu wydechowego i zlozenie jeszcze raz bo od wibracji i gleb powstają napiecia na tych wszystkich rurkach i to tez moze byc powodem rozkrecania sie wydechu.Moj ziombel mial to w nowej husce te250 .

12

Odp: Rozkręcający się wydech w LC4

Też miałem taki przypadek w LC4 z 2004, wizyta w serwisie i wymiana uszczelki (30 zł) załatwiła problem.