16

Odp: Odpalanie LC4 z kopa - HOW TO

Marek napisał/a:

Wpadnij do Wawy do 2oo na lans


Nie wiadomo co z 2oo będzie skoro Grisza zginął...

17

Odp: Odpalanie LC4 z kopa - HOW TO

Witam ;]
Jestem poczatkujacym posiadaczem KTMa ale wydaje mi sie ze na padnietym aku to on nie zapali - tak skonstruowana elektronika... 660 SMC ma inaczej zrobiona elektronike - jednofazowy regolator napiecia.
I jest opcja ze na zajechanym do konca aku moze uszkodzic sie regolator - koszt wymiany to 500 zł wiec lepiej poczekaj na nowy aku... (ja nie poczekalem :( )
pozdrawiam !

18

Odp: Odpalanie LC4 z kopa - HOW TO

To mnie teraz postraszyles troche. Aku do konca nie jest zajechane, ale nie ma wystarczajaco sily, zeby moto odpalilo. Ładowanie jest. Ale na obciazonym aku napiecie spada do 8V. Aku chyba jest od nowosci.

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

19

Odp: Odpalanie LC4 z kopa - HOW TO

jak spadnie napiecie to zapolon nie jest w stanie wytworzyc iskry (pewnie sie CDI wogole nie wlacza nawet) wiec mozesz kopac ile chcesz i nie zapali....
Z regolatorem taka opinie uslyszalem w jakiejs firmie od regolatorow napiecia...

20

Odp: Odpalanie LC4 z kopa - HOW TO

no tak, ale kiedy kopie aku ma jakies 12.8V. Jezeli to prawda ze na slabym aku nie mozna odpalic z kopa to jaki sens kickstartera?

LC4 Supermoto - hurtownia frajdy i problemów technicznych

21

Odp: Odpalanie LC4 z kopa - HOW TO

jesli niema rozrusznika....
na 12.8 v powinien zalapac
jakby spadlo ponizej hmmm 11 - 10 to bylby problem

swoja droga tez nie bardzo mam praktyke z kickstarterem wiec poszedlem zobaczyc czy dziala ;]
ssanie do polowy
tlok do gory az bedzie klik, potem recznym deko za gmp
lekkie kopniecie (bez deko.)
znowu do "klik " i cala procedura jeszcze raz
tlok do gory  az bedzie "klik" i teraz mega kopniecie (bez dotykania deko. i przestawiania tloku)
i pali ;]