1

Temat: Sruba mocujaca przewod do pompy ham MAGURA

Zakupilem sobie taka mini mega pompe hamulcowa:
http://allegro.pl/item687184383_magura_mega_pompa_supermoto_ktm_husaberg.html

Byla z nia sruba mocujaca przewod hamulcowy. Pompa pochodzi od kTMa SMR. Producent Magura.
Mam maly problemik: otoz pompa nie ma stycznika do stopu, jest on cisnieniowy w srubie ktora dostalem. Jednak koncowka przewodu jest za cienka i nie moge tego przykrecic tak zeby to "mialo rece i nogi"

Gdzie moge kupic taka srube a wlacznikiem stopu cisnieniowym ktora bedzie pasowala ?? Przewod mam dorabiany w PTM, Goodridge

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

2

Odp: Sruba mocujaca przewod do pompy ham MAGURA

[url]http://www.przewodywoplocie.pl/index.php/Galeria/Koncowki-rozdzielacze-i-inne/Inne/[/url]

Zapytaj się tutaj.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: Sruba mocujaca przewod do pompy ham MAGURA

mam czujnik z jakiegoś KTM z gwintem M10x1 ale to pewnie taki sam jak twój, nie rozumiem jak przewód jest za cienki, czyli gwint czujnika za dlugi? jeśli to daj podkładki miedziane

4

Odp: Sruba mocujaca przewod do pompy ham MAGURA

gwint czujnika jest za dlugi. Zobacze co poradza mi w PTM dzisiaj

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

5

Odp: Sruba mocujaca przewod do pompy ham MAGURA

to zamiast 2 podkładek daj 4 czy 5 tak żeby się gwint zmieścił, albo kup mój czujnik

6

Odp: Sruba mocujaca przewod do pompy ham MAGURA

:) dostalem grubsze podkladki w PTM(Brawo!!) a czujniki to ja mam w sumie 3 w garazu :)

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

7

Odp: Sruba mocujaca przewod do pompy ham MAGURA

no to happy end, napisz jak się pompa spisuje, też mam magurę - siła okrutna i dozowanie bajeczne

8

Odp: Sruba mocujaca przewod do pompy ham MAGURA

Oj tak sila okrutna!!!! Dozowanie bajka. Powtarzam tekst.
Podczas testow na dojezdzie na przednim do swiatel prawie orla fiknelem przez kiere. To jest moja docelowa pompa, na nic jej nie zmienie!! Chyba ze zmienie lalunie, co sie jednak predko nie stanie.

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570