1

Temat: MZ 125 SM problem z modułem

Witam
chce zakupic moto ktore ma blokade na module i moze jechac max 80, moze wiecie gdzie i za ile mozna kupic moduł ktory nie bedzie blokowal lub ktory wzmocni motor

trawa

2 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-01-07 13:17:24)

Odp: MZ 125 SM problem z modułem

:)

motoslide.com

3

Odp: MZ 125 SM problem z modułem

Chlopak chce szybciej jeździc na moto ktorego jeszcze nie kupił. Bartuś o to chodzi :)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

4

Odp: MZ 125 SM problem z modułem

Jesteś pewny że to na module.
W większości moduły można samemu odblokować.
Wystarczy troszkę wiedzy elektronicznej albo znać kogoś kto ma taką wiedzę :p.
Poszukaj jakiegoś forum o tych MZ i tam się więcej dowiesz niż tu.


pozdrawiam

[url=http://www.night-race.pl/index.php?ref=23007][img]http://www.night-race.pl/images/baner.png[/img][/url]

5

Odp: MZ 125 SM problem z modułem

i w tym wlasnie tkwi problem bo zadnego takie dobrego forum nie ma,
do 'bartusia'  wole wiedziec czy taki modul jest dostepny na rynku, bo po co mi moto co jezdzi 80

slyszalem ze trzeba ten modul wymienic nie da sie go ustawic, a co do nowego modulu chcialbym wczesniej sie dowiedziec od kogos kto sie spotkal z tym problemem i moze doradzic

bo na marginesie uslyszalem od jednego chlopaka ze jest koles z belsko białej co sciaga czesci i modul moze tez sciagnie chodz nie wiadomo

trawa

6 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-01-07 13:16:31)

Odp: MZ 125 SM problem z modułem

:)

motoslide.com

7

Odp: MZ 125 SM problem z modułem

a dlaczego zablokowana  = kot w worku tego nie rozumiem?
no i wlasnie to jest dla mnie podejrzane ze kloles nia jezdzi na zablokowanej i sprzedaje... mozesz mi to wytłumaczyc?
raczej bys doradzal kupowac odblokowana?

trawa

8 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-01-07 13:16:22)

Odp: MZ 125 SM problem z modułem

:)

motoslide.com

9

Odp: MZ 125 SM problem z modułem

Jeśli chodzi o ta blokade na module to znajomy posiadajacy taka MZ tyle ze w wersji RT a nie SM (silnik ten sam) obszedł ta blokade wczepiajac gdzies w instalacje przerywacz od kierunków od fiata 126p!!! Nie pytaj sie co i jak bo nie wiem co on tam dokładnie porobił ale działa bo jeździ spokojnie ponad 100;)

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

10

Odp: MZ 125 SM problem z modułem

CHAW jedziesz do koszalina ? Bo widziałem ze ktos wczoraj pisał że ma wolne miejsce na przyczepce.

motoslide.com

11

Odp: MZ 125 SM problem z modułem

rolex19 a nie lepiej kupić Ci yamahę dt 125x? moto nie do zdarcia a i w razie awarii to mniej komplikacji niż przy 4T. mz to komar przy tej yamasze;D

yz 250 sm stunt bitch