16

Odp: SM Cup WallraV - kto będzie?

Materka napisał/a:

Jest, jeździć za kimś trochę lepszym a nie o niebo lepszym, to jest okazja do obniżania morale.


:D
No tak, ale nie ma się co załamywać tylko pomyśl: skoro on potrafi to ja też się mogę nauczyć.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

17

Odp: SM Cup WallraV - kto będzie?

Ja się nie załamuję tylko 30 godzin jazdy rocznie to trochę mało a na więcej nie bardzo mogę sobie teraz pozwolić. Najlepiej to wystartuj w zawodach i się przekonasz na własnej skórze że nic się od nich nie nauczysz.

18

Odp: SM Cup WallraV - kto będzie?

Brawo dla fajterów Materki i Radka za zgłoszenie! Jezdzcy na Kawasaki maja widac jaja no i parę euro w zanadrzu. Trzymam kciuki!

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

19

Odp: SM Cup WallraV - kto będzie?

Materka napisał/a:

Najlepiej to wystartuj w zawodach i się przekonasz na własnej skórze że nic się od nich nie nauczysz.


No to nie mogłeś mi tego powiedzieć na początku zeszłego sezonu ?? ?? ?? :D
Tak czy inaczej, zadajcie szyku !

20

Odp: SM Cup WallraV - kto będzie?

Materka napisał/a:

Ja się nie załamuję tylko 30 godzin jazdy rocznie to trochę mało a na więcej nie bardzo mogę sobie teraz pozwolić. Najlepiej to wystartuj w zawodach i się przekonasz na własnej skórze że nic się od nich nie nauczysz.


Nie denerwuj się! Każdy kto startuje w zawodach to już dla mnie jest gość, na szczęście moje moto się nie za bardzo nadaje do ścigania i na razie ktoś inny musi być ostatni.
Dajcie czadu mimo wszystko! Być może pojawię się w roli kibica i pstryknę parę fotek.

szwinia napisał/a:

No to nie mogłeś mi tego powiedzieć na początku zeszłego sezonu ?? ?? ??


:D :D :D :D

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

21

Odp: SM Cup WallraV - kto będzie?

Leci jeszcze z nami Jaro

101

22

Odp: SM Cup WallraV - kto będzie?

no to Panowie cos podpowiem :

ekipa z Wallravu kreci na Kisielinie granice 40sek (jadac w prawidlowa storne - same prawe zakrety i tylko 2 lewe) , a schodza teraz juz ponizej 40 sek , wiec jest naprawde niezle!!!

Bauer zrobil tam 38sek jadac na niedawno odbytym treningu!

...no i Pawelce tez niezle wymiataja tam - 39 sek - to standard...

tyle tylko ze to wszystko na samym asfalcie

ja robie sredni 43sek czasami 42sek ale na wyjechanych już slick-ach wiec duuuuzzzzo brakuje jeszcze... pozdro dla wszystkich startujacych

Jest grubooooo!!!

KTM SMR 450 - samoobsługowa hurtownia frajdy!!!

23

Odp: SM Cup WallraV - kto będzie?

Ja będę kibicem, bo moje moto też nie bardzo na ściganie pasuje...
Ale jaram się na maxa ,że będzie taki wysoki poziom.

pozdro

Ktm Duke II & Subaru Impreza WRX- moje fabryki adrenaliny ;)

24

Odp: SM Cup WallraV - kto będzie?

Ja też się wybieram i zobaczymy jak to będzie :) napewno dobrze bo zawsze jest dobrze, jednak przekonamy się gdzie jest nasze miejsce w szeregu... A może nie ??
Wiem że leci jeszcze Bartek Cempel i Prezes więc będzie się działo...

Pozdrawiam i mam nadzieje do zobaczenia w Kisielinie

25

Odp: SM Cup WallraV - kto będzie?

Szkoda, że Kaczor popsuty, bo znając Jego zacięcie też by mógł powalczyć.