1

Temat: mam dość

Nie żebym liczył na jakieś wsparcie czy coś ale chciałem się tylko wyżalić ze mam mega qrwa dość !!!!
Już prawie miesiąc jak nic się nie dzieje  !!!!!!!!!!!!!!!!!
Motor czeka na części

dziękuje za uwagę

---------------------
---------------------
nu zajec pagadi

2

Odp: mam dość

Ja mam już dość tej pogody!!
Moje moto stało przez prawie 3 tygodnie na taboreciku i czekało na części. Teraz jest w końcu zrobione a nie ma kiedy polatać - bo non stop leje.
Psychoparanoja :?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: mam dość

e tam leje nie leje - jak jest czym jeździć to już przynajmniej coś a ja - dupa totalna

---------------------
---------------------
nu zajec pagadi

4

Odp: mam dość

A na jakie czesci czekasz juz tyle czasu? I do jakiego modelu?

pozdrawiam
Piotrek

5

Odp: mam dość

moje kochane BMW :) tarcza przednia - już idzie do mnie tylko ciekawe ile będzie szła !! ??

---------------------
---------------------
nu zajec pagadi

6

Odp: mam dość

nie wiem jak u was ale w 3 miescie jest przegięcie pały z pogodą!!

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

7

Odp: mam dość

W Warszawie jest nienajgorzej. Czasem slonce czasem deszcz. Normalnie jak w Bollywood :D

8

Odp: mam dość

Łącze sie z Toba (Fiodorem) w smutku i żalu ,ja mam zastoj odkąd sie widzielismy w Radomiu;]

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

9

Odp: mam dość

Stary ja rozbilem bandziora 1 maja, potem przez jakies 2 tygodnie sam z siebie odpoczywalem od motocykli bo  lizalem rany (na szczescie niegrozne) a potem zaczalem tesknic za dwoma kolkami i jak juz wreszcie cos kupilem to sie okazalo ze zrobilem 57 mil przez 1,5 tygodnia bo to mina byla. Teraz jest koniec czerwca a ja mam DR-Z na ktorej w ciagu tygodnia zrobilem tez cos okolo 100 km i musze ja oddac na przeglad wiec znowu nie pojezdze. Sezon przecieka mi przez palce i wiem jak to wkurza. Ja tez lacze sie w zalu ale nie badz ojciec, nie pekaj. Przyjdzie czas ze bedzie lepiej ;)

10

Odp: mam dość

Wiem ,ten czas nadejdzie w weekend;)

Ride out alone in my low-low
Watching the world move in slow-mo

11

Odp: mam dość

ja tam się nie liżę - nie lubie … :) :) :)
ale dobrze wiedziedzieć że nie tylko ja mam do dupy :)

---------------------
---------------------
nu zajec pagadi

12

Odp: mam dość

fiodor napisał/a:

nie tylko ja mam do dupy

dzisiaj o godz. 17 dołączyłem do Waszego grona :(

Niestety nie dojechałem do domu bo na skrzyzowaniu startując po zapaleniu sie swiatła zielonego, na czerwonym swietle z prawej strony wjechał na skrzyzowanie i zdjął mnie gość w Passacie. Ja chyba cały ( czekam na RTG kręgosłupa) ale motocykl troszke bardziej oberwał.

DR-Z 400ESM sold

13

Odp: mam dość

Rodman ale miałeś kozackie szczęście! Najważniejsze że nic Ci nie jest poważniejszego. Wracaj do latania jak najszybciej! :)

jakubek

14 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2012-01-07 13:15:00)

Odp: mam dość

^$%#

motoslide.com

15

Odp: mam dość

człowiek przyznał sie do wjechania na czerwonym, przyjąl mandat i licze na to ze motocykl zostanie naprawiony za hajs z OC.
Więcej napisałem tutaj
http://supermoto.pl/index.php?module=forum&what=post&id=11007

DR-Z 400ESM sold