1

Temat: Witam z Wawy

Witam wszystkich forumowiczow!

Jezdze motocyklami 3 rok, do tej pory mialem GSa 500 i bandziora 600. Tego ostatniego niestety zgruzowalem 1,5 miesiaca temu na mazurach, gdy z lasu nieoczekiwanie wyskoczyla mi sarna. Moj ostatni nabytek, Honda VTR 1000 F nie zadomowila sie u mnie na dlugo, gdyz okazala sie mina i bardzo szybko wrocila do sprzedawcy. Teraz rozgladam sie za kolejnym sprzetem i zainteresowaly mnie wlasnie motocykle supermoto. Byc moze wkrotce dolacze do Waszego grona i niewykluczone ze przedtem poprosze o pomoc w temacie wyboru odpowiedniego modelu. Jesli ktos z okolic Mazowieckiego ma na sprzedaz w dobrym stanie maszyne niewyczonowa (ktorej nie bede musial serwisowac co kilka motogodzin) a ktora daje duzo frajdy z jazdy po miescie i z malych szalenstw, to prosze o taka informacje.

pozdrawiam
Piotrek

2

Odp: Witam z Wawy

Siema.
By nie było Ci smutno, że nikt Cię nie wita.

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

3

Odp: Witam z Wawy

Witam Ciebie.
Życzę sukcesów w poszukiwaniach.
Pozdrawiam.

KTM 690 DUKE

4

Odp: Witam z Wawy

witam kolegę. zdaje mi się że jeden z kolegów wystawił LC4 po niezłych wkładach finansowych. jest w dziale Giełda. może warto się tym zainteresować.

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.

5

Odp: Witam z Wawy

Witam.

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1370806

Pozdro.

KTM 690 SMR Akrapović

http://bikepics.com/members/bolek85/08690sm/

6

Odp: Witam z Wawy

Hej,

Jestem juz szczesliwym posiadaczem DRZy SM. Mysle ze na poczatek wystarczy. Dzieki za wszystkie oferty!

pozdrawiam
Piotrek

7

Odp: Witam z Wawy

Gratulujemy i zapraszamy na wspólne latanie po Wawie

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.

8

Odp: Witam z Wawy

najwazniejsze ze sprzet juz jest. oby Ci sie na nim dobrze jezdizło. i do zobaczenia :)

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]

9

Odp: Witam z Wawy

Siemasz PeKaWu, rozglądaj się uważnie jeżdżąc po stolicy, bo supermociaki latają jak szalone :D

yamaha xt660x

10

Odp: Witam z Wawy

hehe, wiem ze lataja. Pod oknem mojej pracy przy rondzie daszynskiego ganiaja przynajmniej 2 DRZy i jedna XT 660 X. Macie jakies miejscowki do latania po grzaskim? Jakies zwirownie czy inne miejsca z zasyfionym asfaltem albo szutrem? :D

11

Odp: Witam z Wawy

PeKaWu napisał/a:

hehe, wiem ze lataja. Pod oknem mojej pracy przy rondzie daszynskiego ganiaja przynajmniej 2 DRZy i jedna XT 660 X. Macie jakies miejscowki do latania po grzaskim? Jakies zwirownie czy inne miejsca z zasyfionym asfaltem albo szutrem? :D

Jasne że mamy... wszystko co sobie tylko wymarzysz. :D
Jedynym sposobem by się o nich dowiedzieć, jest czynne uczestnictwo w USTAWKACH. :P
hm... PeKaWu to chyba warunki do spełnienia? ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

12

Odp: Witam z Wawy

Warunki mi jak najbardziej odpowiadaja. Teraz musze jeszcze oddac motocykl do warsztatu na maly serwis ale potem latam z Wami. Z tego co wiem w ten piatek mozna polatac na torze w Radomiu. Ja nie moge ale moze komus ta informacja sie przyda.

p.s. przed chwila o malo co a pocalowalbym matke ziemie po tym jak zjechalem na trawnik zeby nie jechac w korku. Zamarzyl mi sie maly drift :)Jednak opony szosowe i mokra po deszczu trawa sie nie lubia 8)

13

Odp: Witam z Wawy

Pozwolę sobie rozszyfrować ten "skrót" PeKaWu
Patrz Kogo Wyprzedzasz :D

yamaha xt660x