1

Temat: LICENCJA B GDZIE ZROBIC I JAK?

Witam, startowalem 2 wyscigi bez licencji i teraz wymagana jest licencja B w 3 moim wyscigu. Powiedzcie na czym polega to zdawanie, a przedewszystkim gdzie moge zrobic te licecje? Wiem że w czasie zawodow idzie, ale wolalbym sobie to wczesniej zalatwic zeby pozniej nie bylo stresow.

#79

2

Odp: LICENCJA B GDZIE ZROBIC I JAK?

Idź do swojego okręgowego PZMotu i tam zapytaj

3

Odp: LICENCJA B GDZIE ZROBIC I JAK?

Gdyby to nie był Poznań, to powiedziałbym - pojedź trzeci raz bez licencji i zrób ją w Poznaniu.

Generalnie - przeczytaj regulamin do poduszki, naucz się flag i procedury startowej. Powinno wystarczyć. Wszystko jest dla ludzi - Powodzenia !!!

Pozdrawiam
Marek #26

It's all about the style, passion and fun :)

4

Odp: LICENCJA B GDZIE ZROBIC I JAK?

Ja zdawałem w Poznaniu u Kałuży i było spoko. Nie spinaj się i zdawaj tam. O ile podejście do startów mają dziwne, to egzamin zrobią bez problemu.

5

Odp: LICENCJA B GDZIE ZROBIC I JAK?

A tak przy okazji czy płaci sie cos za sam egzamin i wydanie licencji? Najprawdopodobniej wystartuje w Poznaniu i chciałbym w tym sezonie sobie załatwić licencje i stąd pytanie.

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

6

Odp: LICENCJA B GDZIE ZROBIC I JAK?

A to dobre pytanie, bo np ja w zeszłym roku płaciłem 50 albo 80 nie pamiętam, a chłopaki w tym roku nie płacili. Nie wiem o co z tym chodzi :/

7

Odp: LICENCJA B GDZIE ZROBIC I JAK?

Acha czyli na wszelki wypadek lepiej kase mieć przy sobie.;)

DR 650SE/SM - na torowej emeryturze,
RMZ 450 SMR - może będzie  szybsza ; -)

8

Odp: LICENCJA B GDZIE ZROBIC I JAK?

szwinia napisał/a:

A to dobre pytanie, bo np ja w zeszłym roku płaciłem 50 albo 80 nie pamiętam, a chłopaki w tym roku nie płacili. Nie wiem o co z tym chodzi :/

Szymon poprostu cza miec szczescie ;) ;) ;)

Pozdrawiam
Jacek Dembiński

#121

9

Odp: LICENCJA B GDZIE ZROBIC I JAK?

wie ktoś czy w Poznaniu przed zawodami pójdzie zrobić licentcje B?

#79