16 Ostatnio edytowany przez KorpOOz (2012-05-13 21:09:17)

Odp: Dobre głośniki 2.1

Pomyłka. X-540 mają matrix. 530 nie mają tej funkcji. Masz kilka wyjść: albo rozdzielić sygnał na 3 i puszczać na każdy kanał (front, rear, centre) to samo albo zrobić układ w którym będziesz miał na front prosto sygnał, na rear trochę przyciszony front, na środek połączone R i L front a na sub to co na front przez filtr dolnoprzepustowy. Trochę kombinowania ale efekt pseudo-5.1 jest

17

Odp: Dobre głośniki 2.1

chyba aktualnie we wszystkich możliwych zestawach jest taka opcja "sztucznego " 5.1 z sygnału stereo więc to raczej nie problem

18

Odp: Dobre głośniki 2.1

Olaff mam dla Ciebie idealne rozwiązanie [url]http://www.ceneo.pl/240745[/url] głośniki idealne do muzyki za śmieszne pieniądze. Nie bierz zestawu 2.1 bo sub będzie walił a zamiast muzyki będą brzdęki. Te głośniki naprawdę fajnie grają (jak za tą cenę) i jak chcesz głośniej też nie ma problemu. Idz do pierwszego lepszego sklepu i posłuchaj. Wiem, wiem możesz kupić super wzmacniacz i dwie rozprute kolumny, będą bardzo głośne i nic poza tym bo za te pieniądze to raczej nic konkretnego nie znajdziesz. Głośniki doradziłem siostrze która wcale ich nie oszczędza.

19

Odp: Dobre głośniki 2.1

co by nie było 2.1 i tak będą lepiej grały od tych 2.0

20

Odp: Dobre głośniki 2.1

T20 to dobre głośniki jednak moc 2x14W na pewno nie powala.

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

21

Odp: Dobre głośniki 2.1

Oskar napisał/a:

co by nie było 2.1 i tak będą lepiej grały od tych 2.0

To teraz dałeś. Mam Z-5500 podpięte pod xonara dx i jakoś szału przy tym zestawie za 200zł  w muzyce robią. Jak byś nie wiedział to do muzyki tylko 2.0.

22

Odp: Dobre głośniki 2.1

Raczek napisał/a:

T20 to dobre głośniki jednak moc 2x14W na pewno nie powala.

Posłuchaj a zmienisz zdanie.

23

Odp: Dobre głośniki 2.1

Michur napisał/a:
Raczek napisał/a:

T20 to dobre głośniki jednak moc 2x14W na pewno nie powala.

Posłuchaj a zmienisz zdanie.

tak się składa, że mam w robocie te głośniki i T40 również ;)
T40 jeszcze jakoś tam można by powiedzieć ze mają szanse, ale t20 słabiutkie. Prawda ze przetworniki i same membrany w nich zastosowane są dobrej jakości, ale nie porównuj głośników o dużej mocy do kina domowego i małych imprez do głośników biurkowych ;)

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

24

Odp: Dobre głośniki 2.1

Temat to głośniki garażowe w 200zł. Te które podałem są najlepszym wyborem i uważa, że spokojnie dadzą radę do garażowego dłubania. Każdy mówi jaki to super sprzęt używany można kupić tylko jakoś konkretnego linka nie ma. Chłopak spokojnie może ich sobie słuchać 24 dobę a jak się popsuja to wymienia na nowe i  min. 2 lata ma z głowy. Czekam na te wasze estradówki i mocarne wzmacniacze o gwarancji już nie wymagam.