1 Ostatnio edytowany przez Pantycjusz (2012-05-01 11:18:06)

Temat: Gdzie kupić nakleji.

Witam serdecznie poszukuje od dłuższego czasu naklejek na wahacz do mojego motocykla. Niestety poszukiwania nie przyniosły skutku.

Proszę o pomoc i serdecznie pozdrawiam Pantycjusz.

@Tak wiem, że może ktoś zrobić na zamówienie naklejki tylko, że nie są tak wytrzymałe jak te robione oryginalnie do wahaczy.
@@ Dziękuje za podanie mi strony już naklejki zamówione. Temat do zamknięcia.
POZDRAWIAM

__** Yamaha WR 125x, z niecierpliwością czekam na DRZ 400 SM z Anglii **__

2

Odp: Gdzie kupić nakleji.

a co to za naklejki ,że znaleźć nie umiesz ? na alegro jest sporo dość ciekawych jak nie to sposo sprzedawców jest w stanie zrobić coś wedle twojego projektu a jak jeszcze nie to to na forum jest temat o nakjlejkach i może w nim ktoś coś dla ciebie ogarnie ;)

3

Odp: Gdzie kupić nakleji.

może blitzmoto ? :D

4

Odp: Gdzie kupić nakleji.

radek145 napisał/a:

może blitzmoto ? :D

Napisz do graf netu, tam zawsze coś mają :)

5

Odp: Gdzie kupić nakleji.

Też się nad tym zastanawiałem od dłuższego czasu bo aktualnie jestem w trakcie tuningowania DRZety.. Chciałem sobie wyrwać kilka naklejek ale ciężko coś tutaj na miejscu znaleźć co by mnie interesowało.. Chciałem dodać taką naklejke na wahacz ;

[url]http://www.ebay.com/itm/DRZ400-Drz400s-Swingarm-Stickers-Decals-Graphics-drz-400-Drz400sm-drz400e-400e-/260993646118?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item3cc46efe26[/url]

[url]http://www.ebay.com/itm/DRZ400-Drz400sm-Swingarm-Stickers-Decals-graphic-drz-400sm-400-e-s-sm-Supermoto-/260993646106?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&vxp=mtr&hash=item3cc46efe1a[/url]

I kolejna sprawa - jakieś fajne na lagi.. Widziałem gdzieś kiedyś poziomy na pis DUNLOP w kolorze czarnym ale niewiem gdzie to dorwać i czy można tam coś innego dać zamiast dunlopa.

6

Odp: Gdzie kupić nakleji.

Archie napisał/a:

i czy można tam coś innego dać zamiast dunlopa.

Boziu.. to co tam dasz zależy już tylko od Ciebie. Możesz dać naklejke producenta prezerwatyw, a możesz nie dawać nic..

READY TO >> TERROR

7

Odp: Gdzie kupić nakleji.

a pytałeś już może na forum czy możesz dopompować opony ? Pamiętaj o tym ! ; )

8

Odp: Gdzie kupić nakleji.

dj-mati napisał/a:

a pytałeś już może na forum czy możesz dopompować opony ? Pamiętaj o tym ! ; )

Zapomniałem zapytać mamy przy okazji jak pytałem czy mogę wejść już do wody. Powiedziała ze dopiero jadłem i muszę pół godziny odczekać :D

Ale tak na poważnie - to chodziło mi o te specjalnie dedykowane naklejki wyprofilowane na osłony teleskopów. Mówię tylko że widziałem do DRZety takie z napisem Dunlop ale jak bym miał 500 zł wydać na coś takiego to chyba jednak pierdolnę tam sobie Durexa za 50 zł :D

[url]http://allegro.pl/blackbird-naklejki-oslony-teleskopow-crf-450-cr125-i2269046141.html[/url]

9

Odp: Gdzie kupić nakleji.

Na blitzmoto zrobią Ci całą okleine pod moto i w dodatku OKLEJĄ ZA FRIKO za 350-400 zł. Jeszcze raz, CAŁE MOTO za taką kase, a Ty chcesz kupować jakieś naklejki za 5 stów :>

READY TO >> TERROR

10

Odp: Gdzie kupić nakleji.

heeeej spokojnie, tylko propozycje dalem tego co tam kiedyś widziałem odnośnie teleskopów i wahacza - nikt nie powiedział że zaraz będę na to 5 stów łożył pozatym to nie mój temat tylko Pantycjusza, zejdzcie ze mnie :D