1

Temat: Nowy motor w dobrej cenie

Kolega szuka motoru dla siebie po Derbi Sendzie X-race 50. Niestety wchodzi tylko nowy egzemplarz w dobrej kasie. Homologacja to podstawa, bez tego bedzie ciezko. Nie patrzy na ilosc taktow czyli w gre wchodzi i 2T i 4T. Wiecie moze gdzie mozna dostac  motor z wyprzedazy rocznika, czy z magazynu do 20 tys. zł?

2

Odp: Nowy motor w dobrej cenie

Wr 250x?

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

3

Odp: Nowy motor w dobrej cenie

Enduro to ma byc:D Wlasnie myslalem nad WR 250 R bo dobry sprzet, serwisowac non stop nie trzeba, ale wszedzie tylko wersje supermoto. A moze XR 400? tylko ile za taka i gdzie dostac?

4

Odp: Nowy motor w dobrej cenie

klx 250

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

5

Odp: Nowy motor w dobrej cenie

nie polecam nowego klx 250, ciezki słaby starsze w wersji d czyli z upsidem z porzodu i alu wachaczem byly o niebo lepsze mimo ze na gazniku i bez rozrusznika.
Chyba wr 250 bedzie lepsza ale czy dostaniesz nówke za 20tysi to nie wiem.
xr 400 fajny sprzet do enduro, mocniejszy od powyzszych i trwaly ale wogulo jescze ja produkuja ?

hybryda

6 Ostatnio edytowany przez figiel (2012-04-27 21:34:44)

Odp: Nowy motor w dobrej cenie

mareklc4 napisał/a:

ale czy dostaniesz nówke za 20tysi to nie wiem.

no właśnie, dlatego klx najtańszy z nówek takich, a rieju tango 250 jeszcze

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

7

Odp: Nowy motor w dobrej cenie

Sprawa jest taka: Kolega ma 16 lat, jezdzi Derbi Senda X-race. Jest dosc duzej postury wiec derbi mimo ze troche "stuningowana" idzie troche mułowato (chociaz ja jezdzac na niej tez fajerwerkow nie widze). Problem w tym ze nawet jezeli ma kase, starsi nie pozwalaja mu na urzywane moto, bo twierdza ze to od razu wydatek itd. Ja osobiscie namawiam go na zmeczona XR 400 ktora mysle ze za 6 tysi wyrwie, drugie tyle wrzuci w odnowienie od podstaw. Da z 2 tysie i ma komplet kol SM, wiec biorac wszystko do kupy za 20tys ma XR wyjebaną w kosmos z dwoma kompletami kol, dobrym zawiasem i heblem.

8

Odp: Nowy motor w dobrej cenie

ciuchami zapasowymi laczkami i mini cysterną paliwa :)

9

Odp: Nowy motor w dobrej cenie

po derbi to co by nie kupil to bedzie rakieta, z tym ze jak celuje w nowy motocykl za 20 tysi to po roku itak mu sie znudzi i znowu bedzie sprzedawal bedac sporo kasy w plecy.
To lepiej kupic exc 450/525 z 2005r reszte kasy wsadzic w remont i ma motocykl na pare sezonów który sie szybko nie znudzi.

hybryda

10

Odp: Nowy motor w dobrej cenie

Jak ja miałem 16 to śmigałem roxem ;D Ja bym z takimi wymaganiami Wr 250 brał za 20 już sie kupi nówke

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

11 Ostatnio edytowany przez maciej_mi (2012-04-29 22:09:56)

Odp: Nowy motor w dobrej cenie

A może jakaś aprilka 125 2t, albo husqi, ktm? Może nie nówka salon za to młodziutkie i wylizane, do tego prawko A1 i jest wszystko street legal :)