1

Temat: Co to za otwór w silniku LC4 640

Mam do Was pytanie co to za otwór wydaje mi się ze po jeżdzie mam tam krople płynu chłodniczego ,jak motor stoi jest tam sucho

[url]http://imgur.com/nTOui[/url]

[url]http://imgur.com/FTneh[/url]

2

Odp: Co to za otwór w silniku LC4 640

hee, tam powinna być szpilka i nakrętka, która lubi korodować... pewnie "się ukręciła"

Kapie pewnie bo uszczelka pod głowica puszcza.

3

Odp: Co to za otwór w silniku LC4 640

A do czego to sluży ,uszczelka pod glowica jest zalozona nowa wiec nie powinna puszczac

4

Odp: Co to za otwór w silniku LC4 640

...trzyma głowice z cylindrem, jak nie ma tej szpilki może puszczać... zapytaj tego co wymieniał uszczelkę, co się stało ze szpilką.

5

Odp: Co to za otwór w silniku LC4 640

Kupiłem juz taki motor ,teraz pytanie czy da sie te szpilke zamontowac oczywiście trzeba rozbierac silnik rozumiem ze uszczelke pod glowica trzeba bedzie wymienic i jak to zrobić

6

Odp: Co to za otwór w silniku LC4 640

sprawdź bo może poprostu szpilka nie jest wkrecona i wystarczy wkrecic nowa, jak jest ukrecona to logiczne ze jej reszta została w głowicy i nic ( bez rozbierania i wykrecenia starej) tam nie wkrecisz

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

7

Odp: Co to za otwór w silniku LC4 640

Wygląda na to ze po prostu nie mam tam włożonej szpilki ,teraz pytanie jakie powinna ona mieć wymiary srednica i dlugosc i czy da rade ja załozyc z zewnatrz otwór jest dość mocno schowany

8

Odp: Co to za otwór w silniku LC4 640

wg. fiszek M8X40, sprawdź sobie czy pasuje...

9 Ostatnio edytowany przez bandit (2012-04-23 15:48:10)

Odp: Co to za otwór w silniku LC4 640

No i nie mam wogóle tych szpilek ,masakra gość od którego kupilem motor wymieniał uszczelke pod glowicą mam fakture z serwisu z Opola ale co za baran nie założył szpilek teraz robota od nowa trzeba ściągnać głowice bo z zewnatrz nie da rady włożyć szpilek masakra co za "mechanicy"