1

Temat: jak podwyższyć z tyłu ktm-a 620

witam mam pytanko jak podwyższyć dupke w ktm-ie mam 620 lc4 SM używam go raczej rekreacyjnie i po ulicach,fajnie wygląda jak stoi bo wysoko stoi ale jak usiade (100kg) to wiadomo troszke sie zniży a jak jeszcze wezme pasażera to jeszcze gorzej ccem utwardzić i podwuższyć tył czy wystarczy jak kupie inna spreżyne czy musze też amorek w innym komplecie kupic ...dodam ze mam standard amorek z regulacją tłumika 1-7 WP ? z góry dzieki jak by ktos miał linka z jakims zestawem to pleasee:)

2

Odp: jak podwyższyć z tyłu ktm-a 620

poszukaj sprężyny od pds2  najlepiej z sm 950 albo adventure950 990

husaberg  fe501SM   ktm 990 super duke (sprzedam)

3

Odp: jak podwyższyć z tyłu ktm-a 620

i jak włoże tam tą spręzyne od 950 to amorka nie trzeba zmieniać.Rozumiem ze bedzie twardszy i nie bedzie tak opadał pod moim cieżarem?

a nie lepiej bedzie jak kupie spreżyne z amorkiem od 990 WP widziałem w dobrej cenie i założe powinna być twardsza 990 jest cięższy...niech ktos doradzi jak bedzie najlepiej

4

Odp: jak podwyższyć z tyłu ktm-a 620

a nie prościej kupić spręzyne u dilera na swoja wage ?? mozna kupiwac je do 98kg wagi jeźdzca także spokojnie dostaniesz ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

5

Odp: jak podwyższyć z tyłu ktm-a 620

to co ta co mam jest na ile....na 50 kg .Przeciez to duze moto wiec dla dorosłych czyli minimum 70-80kg? niewiem czy wogule takie są do tego modelu

to co ta co mam jest na ile....na 50 kg .Przeciez to duze moto wiec dla dorosłych czyli minimum 70-80kg? niewiem czy wogule takie są do tego modelu