16

Odp: czy ten sprzęt jest krzywy?

Dziękuję za szeroki odzew i fotke :) Do gościa mam "kawałek" drogi, cena nie jest okazyjna a przez telefon dowiedziałem się tyle, że sprzęt jest igiełka i śmigany przez dziadka. Dodatkowej dokumentacji potwierdzającej historię sprzętu brak, vin'u nie mogę się doprosić, stąd wróżenie ze zdjęć. SMC Macieya na zdjęciu w ogóle nie budzi wątpliwości, a tamten od handlarza już tak.
Pytanie z innej beczki - ile może kosztować wahacz do takiego motocykla?

Husqvarna SM450R

17 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2012-04-03 10:56:03)

Odp: czy ten sprzęt jest krzywy?

Poproś o zdjęcie tego konkretnego miejsca, a nie gdybasz o tym ile będzie kosztował wahacz.
Jak na mój gust... trudno sobie wyobrazić jak może dojść do uszkodzenia wahacza, by ten wyglądał jak pomięta kartka papieru.
Wahacz najczęściej pęka lub przełamuje się w jednym miejscu. Wahacz to nie błotnik czy zderzak samochodu.

Jeśli masz opory przed rozmową ze sprzedającym lub nie masz argumentów które by go przekonały by zrobił Ci nowe zdjęcia... obejrzyj sobie jak powinna wyglądać taka rozmowa. ;) 
Zawsze powołuj się na szwagra ;) najlepiej wspomnij o tym iż ten jest bardzo nerwowy i zażywa psychotropy ;)


[url]http://www.youtube.com/watch?v=BXCJmN-Koeo[/url]

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

18

Odp: czy ten sprzęt jest krzywy?

Druga sprawa to tez mozliwe ze kola sa poprostu zle wycentrowane. Kolega mial tak samo z kawa, jak stala na stolku to odchylalo sie ponad 10* od pionu.

P.S. Nowy wahacz u dealera 2888zl

19

Odp: czy ten sprzęt jest krzywy?

Alek.. ej no sorry, 600km nakręcone a Ty centrowaniu kół, toc to nowe moto i albo powinien byc igła jak na te km, albo walony!

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

20

Odp: czy ten sprzęt jest krzywy?

Ale jakaś łajza mogła zakładać crashe na koła i nie "wyosiowała" tylnego koła.
Fajne śrubki do kręcenia sobie znalazł i efekt gotowy. :D

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

21

Odp: czy ten sprzęt jest krzywy?

juz na pierwszej stronie pisane było niech ktoś zainteresowany pomocą ew. założyciel podjedzie na miejsce i obejrzy na żywo a nie ciągłe gdybanie ;/ sry musiałem se napisać :/

22

Odp: czy ten sprzęt jest krzywy?

dukeSebo napisał/a:

Poproś o zdjęcie tego konkretnego miejsca, a nie gdybasz o tym ile będzie kosztował wahacz.
Jak na mój gust... trudno sobie wyobrazić jak może dojść do uszkodzenia wahacza, by ten wyglądał jak pomięta kartka papieru.
Wahacz najczęściej pęka lub przełamuje się w jednym miejscu. Wahacz to nie błotnik czy zderzak samochodu.

Jeśli masz opory przed rozmową ze sprzedającym lub nie masz argumentów które by go przekonały by zrobił Ci nowe zdjęcia... obejrzyj sobie jak powinna wyglądać taka rozmowa. ;) 
Zawsze powołuj się na szwagra ;) najlepiej wspomnij o tym iż ten jest bardzo nerwowy i zażywa psychotropy ;)


[url]http://www.youtube.com/watch?v=BXCJmN-Koeo[/url]

hahaha patent ze szwagrem bokserem jest niezły :D