1

Temat: 525 bierze olej

Ostatnio zauwazyłem ze mój sprzęt bierze troche oleju, trochę trochę za dużo, zawiozłem do mecha i mi mówi ze tłoczysko do wymiany :/ nie uśmiecha mi sie taki wydatek ale... hobby kosztuje, całe szczęscie połapałem oryginał elko sel A za 800 wiec biere i robie konia co by był igła.Tak zakładam temat żeby na przyszłość ewentualna historia sprzęta była :))

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

2

Odp: 525 bierze olej

trzeba bylo kupic kutego wossnera  po 650 zł idzie juz wyrwac ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

3

Odp: 525 bierze olej

ooo to korzystając z tematu /jesli raku pozwolisz/, u mnie jest to samo 450exc i lubi sobie łyknac nie mało, tez mi mówią ze tlok, a mam pytanko, moze warto sprobowac wlac inny olej i zobaczyc jak bedzie dalej z tym lykaniem oliwki, czy bez sensu i od razu rozglądać sie za tlokiem?

"If you do what you love, nothing can hold you back."

4

Odp: 525 bierze olej

a jak  ci w domu tynki odpadaja to   te dziury zamalowujesz czy  tynkujesz ?

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

5

Odp: 525 bierze olej

cross napisał/a:

trzeba bylo kupic kutego wossnera  po 650 zł idzie juz wyrwac ;)

Mówisz cross ze lepszy jest od oryginału?

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

6

Odp: 525 bierze olej

lepszy moze nie  ale napewno nie gorszy  a tanszy ;)

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

7

Odp: 525 bierze olej

Muki napisał/a:

ooo to korzystając z tematu /jesli raku pozwolisz/, u mnie jest to samo 450exc i lubi sobie łyknac nie mało, tez mi mówią ze tlok, a mam pytanko, moze warto sprobowac wlac inny olej i zobaczyc jak bedzie dalej z tym lykaniem oliwki, czy bez sensu i od razu rozglądać sie za tlokiem?

Jak pięknie się czyta o "oszczędności"  niektórych to aż mnie zalewa....Kupiłeś wyczyn to serwisuj zgodnie z serwisówką, jak nie - zemsta będzie okrutna!

Tłok Elko wytrzyma trochę dłużej niż Wossner, który jak pisze Cross jest bardzo dobry i sprawdzony!

SMR 505

8

Odp: 525 bierze olej

Muki, nie wiem czy dobrze kojarzę, ale chyba ostatnio się spotkaliśmy na żwirowni na Rusi :) 2tyg temu w nd. Przyjechałem na Husce z kumplem na Wr jak Wy odjeżdżaliście. Tak po awatarze kojarzę :) Czyściutki i wychuchany kacik robi wrażenie, więc zmieniaj tłok i nie kombinuj, bo szkoda rzeźbić w takiej ładnej sztuce.

9 Ostatnio edytowany przez Muki (2012-03-23 20:35:42)

Odp: 525 bierze olej

To nie oszczędność maciejwra, stac mnie na tłok, tylko chęć poznania Waszej opinii na ten temat, no ale widzę, ze nie potrzebnie pytałem.

Pozdrawiam.


edit:

Tak, dobrze kojarzysz Tomek, wjechaliśmy wtedy z 2moto i po chwili polecielismy. Pzdr kolego...

"If you do what you love, nothing can hold you back."

10 Ostatnio edytowany przez RoBuLL (2012-04-04 22:14:09)

Odp: 525 bierze olej

:)

SMR450