31

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

Haker ja poleciałem przednią owiewkę od lampy papierem wodnym od 100 , 400 , 800 , 1000 , 1200 , 2500 i jestem zadowolony, plastik był już przebarwiony poplamiony miał wżery, kuper rys , papierem doprowadziłem do gładkiej powierzchni i też był to mat , ale spolerowałem to tym co miałem pod ręką a był to środek do pielęgnacji skóry butów kanap itp. nie spodziewałem sie niczego dobrego haha , ale zostałem pozytywnie zaskoczony , wrócił dawny połysk , a środek do pielęgnacji ma konsystencje mleczka podobnego do polerowania aut więc ja bym spróbował właśnie takim mleczkiem nadać mu połysk, chociaż mat jest teraz w modzie ;)
[url=http://imageshack.us/photo/my-images/827/img5697u.jpg/]http://img827.imageshack.us/img827/1880/img5697u.jpg[/url]

motoslide.com

32

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

a na to koniecznie lakier bezbarwny - i będzie wyglądało idealnie. Ja tak zrobiłem u siebie na nowe plastiki.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

33

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

Mat jest w modzie, ale wiecie że Hacker zawsze pod prąd!?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

34

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

Jak już dosiądę moją piękność to ją tak złapię udami, że się samo spoleruje:D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

35

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

Dzisiaj spróbowałem z opalarką i ch..uj. Od opalarki zrobił się szorstki i ryski zamiast zniknąć to się powiększyły.
W święta jadę z koksem od początku.
Tym razem na koniec polecę pastą tempo lekkościerną i zobaczymy co wyjdzie.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

36

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

gierwi napisał/a:

O ile jest teraz lżejszy?

zje pitse i wszystko się wyrówna :)

Suzuki drz 400 SM K6

37

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

I jak tam podzialales cos moze? Ja ze swoim pomarańczowym bakiem zrobiłem to samo 150-2500 potem oddałem do najlepszej lakierni w.miescie liczyłem na to, ze będą wiedzieli, co roBić i faktycznie wyszło ekstra pięknie do pierwszego tankowania. Troche benzyny pocieklo po baku i lakier sie zluszczyl mimo, ze podobno dawali tam wszystko, co możliwe zeby bylo gut(uelastyczniacze i inne gowinka). I juz pomysły mi sie skończyły skoro opalarka, polerowanie ani lakierowanie nie daje porzadanego efektu. Moze Ty się jakoś.z tym uporales?

hacker33 napisał/a:

Dzisiaj spróbowałem z opalarką i ch..uj. Od opalarki zrobił się szorstki i ryski zamiast zniknąć to się powiększyły.
W święta jadę z koksem od początku.
Tym razem na koniec polecę pastą tempo lekkościerną i zobaczymy co wyjdzie.

38

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

Za mocno przygrzales.. Ja to robilem palnikiem takim malym na propan-butan, podgrzewalem az do momentu gdy widac bylo na plastiku blyszczenie.. Albo po prostu masz plastik jakis inny...

39

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

Zbiornik jest z innego plastiku niż reszta.

Co zrobiłem? Jeszcze raz papier ścierny od 400 do 2500 z dużym nastawieniem na szlifowanie 2000 i 2500.
Później 2 dni polerowania pastą polerską na wiertarce i wyszło super.
Jak gdzieś coś teges, to poprawka papierem od 1800 i znowu polerka.
Efekt bardzo dobry ale jak nowym bym tego nie nazwał.
http://p1.bikepics.com/2012%5C05%5C02%5Cbikepics-2393838-800.jpg

Jeżeli masz pomarańczowy zbiornik to lepiej kupić jakąś używkę bo są tanie.
Ja miałem ten problem, że chciałem czarny zbiornik a do 2T ładowali takie chyba tylko przez 2 lata więc jak się coś trafiło to kupiłem.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

40

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

Myślę, ze uzywke moge kupić tylko w gorszym stanie. Moj zbiornik wyglada naprawde fajnie chciałem go zrobic wlasnie na nowke i w sumie dopuki nie nalalem paliwa to byl jak nowy. Moze wrzuce zdjecia, jak bede na kompie :-P

41

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

To tylko potwierdza mnie w przekonaniu żeby nie dawać czegoś komuś bo na pewno będzie gorzej a nie lepiej.
Tylko się straci kasę.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

42

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

drabina napisał/a:

i w sumie dopuki nie nalalem paliwa to byl jak nowy

Może za świeży lakier był.
W ogóle te lakiery teraz jakieś wodne, ekologiczne.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

43

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

maciey napisał/a:
drabina napisał/a:

i w sumie dopuki nie nalalem paliwa to byl jak nowy

Może za świeży lakier był.
W ogóle te lakiery teraz jakieś wodne, ekologiczne.


niee odczekałem z 2 tygodnie zanim wziąłem się za składanie :  P a więc i ta opcja odpada.
Dokładnie tak, jak mówi hacker , jak sam nie zrobisz to dobrze nie będzie : P

44

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

Nie wiem z czego te baki są produkowane, ale mi też zszedł lakier z najlepszej lakierni w mieście. Nawet naklejki się ich nie trzymają - łuszczą się podobnie jak lakiery.  Malowanie baków więc, zawsze jest sporym ryzykiem. Raszta plastików z reguły maluje się bez problemów.

DR650, XT600, EXC520, YZ450F, EXC-R450, EXC-R400, EXC-R530, SXF350, SXF250, EXC500SM, ADV990, 690Rally

45

Odp: Polerowanie plastików - dokładnie zbiornika paliwa

Plastikowe zbiorniki "oddychają", pracują itp. dlatego jest problem z malowaniem i oklejaniem. Okleiny powinny mieć dziurki.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"