1

Temat: Drz - wymiana oleju i pomiar, coś się nie zgadza...

Drogie Bravo, wczoraj wymieniłem olej w mojej drezynie, no to standardowo, spuściłem stary, wyciągnąłem sitko (czyste), wywaliłem stary filtr i założyłem nowy. Zalałem 1,8l Motula odpaliłem moto na 3 min, zgasiłem, odczekałem kolejne 3 min, a oleju na miarce ledwo co. Dzisiaj powtórzyłem czynność i znowu to samo. Mam dolać oleju czy o co teraz chodzi?

2 Ostatnio edytowany przez figiel (2012-02-24 21:25:29)

Odp: Drz - wymiana oleju i pomiar, coś się nie zgadza...

[url]http://www.youtube.com/watch?v=LgAb0Uu8o3U[/url]

tylko włącz głos

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

3

Odp: Drz - wymiana oleju i pomiar, coś się nie zgadza...

No na prawdę super piosneczka..., a jak ją rozumieć pod kątem tematu? :f

4 Ostatnio edytowany przez figiel (2012-02-24 21:32:55)

Odp: Drz - wymiana oleju i pomiar, coś się nie zgadza...

jak widać na bagnecie to dobrze, mogłeś się pomylić o te 50 ml, żeby było w połowie gdzieś tak
"Remove the dipstick and check the oil level. The oil level should be between the low and full level marks (Figure 5). Preferably, keep the oil level near the full mark."

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

5

Odp: Drz - wymiana oleju i pomiar, coś się nie zgadza...

jak w samochodzie pali ci sie rezerwa to dolewasz czy zastanawiasz sie co jest grane?

Ktm 690 SMC R (4sztuka :D
Can-Am Renegade 1000
Honda Crf 250

6

Odp: Drz - wymiana oleju i pomiar, coś się nie zgadza...

Tak, tylko że jak wlewasz odpowiednią ilość to chyba nie powinna palić się rezerwa nie? Teraz jak w sumie poczytałem, to też już ludzie mieli takie akcje. ch*j, doleję zobaczymy...

7

Odp: Drz - wymiana oleju i pomiar, coś się nie zgadza...

Od tego jest przecież bagnet ze znakami, aby utrzymywać odpowiedni poziom oleju.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

8

Odp: Drz - wymiana oleju i pomiar, coś się nie zgadza...

No tak, tylko jak to wtedy jest, że wlewam tyle co każą i ledwo się na bagnecie pokazuje... No nic, doleję, aż będzie pod max.

9

Odp: Drz - wymiana oleju i pomiar, coś się nie zgadza...

Poszukaj o sprawdzaniu oleju w DRZ   wałkowany wiele razy ..