1

Temat: koła drz sm do E

Witam
Jak już pisałem w powitalni chcę przełożyć koła w drz e z wersji supermoto. mam takie pytanie czy dużo z tym roboty? jak wygląda sprawa z osią koła tzn. może byś standardowa i zmiana łożysk w kole czy lepiej kupić oś z wersji SM i czy taka oś będzie pasowała do E. co z tulejami dystansującymi do przedniego koła - można samemu dorobić czy trzeba jakieś specjalne kupować? no i jeszcze adapter do zacisku - gdzie kupić i ile takie cacko kosztuje?
pewnie jeszcze będę miał wiele pytań co do modyfikacji więc miejcie cierpliwość i dzielcie się swoją wiedzą.

Pozdrawiam

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

2

Odp: koła drz sm do E

Witaj

Jesli masz koła od drz SM i chcesz je włożyć do E to nie powinno być z tym najmniejszego problemu, w mojej e i sm oba zestawy pasuja tak sam na standardowych tulejach bez zadnych komplikacji.

Co do adaptera to moze być mały problem.
Jeśli chcesz założyć tarcze 310 to moze być duży problem
a jeśli 320 to może być łatwiej.

Może sie tak zdarzyc ze w następnym tygodniu będe miał taki zestaw hamulcowy wraz z tarczą który będzie pasować do Twojego motocykla. Ale to sięokaże dopiero jak przyjdzie paczka a kiedy przyjdzie tego nie wiem :(

www.propitbike.pl

3

Odp: koła drz sm do E

dzięki za info. jeszcze nie wiem jak tam jest tarcza bo nie kupiłem tych kół, ale jak ktoś z forum ma takie koła to jestem otwarty na propozycje.
Pozdrawiam

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"