1 Ostatnio edytowany przez Kelv (2012-01-22 15:04:32)

Temat: Polska instrucka obsługi KTM 250 SX-F

Witam

Poszukuję Polskiej instrukcji do motora 250 KTM SX-F z 2007r.
Jeżeli ktoś byłby wstanie mi pomóc będę wdzięczny.

2

Odp: Polska instrucka obsługi KTM 250 SX-F

Kolego, niesłyszałem o takiej, sam kiedys szukałem, bo tez mam sx-f z 2007 i nie udało mi sie nigdzie dostac... pozostaje tłumaczenie na własna reke.. jak bys chciał cos wiedziec to pisz, siedze w temacie KTM-ów juz 6 lat i co nieco wiem :)

Yamaha TT600R=> KTM 525EXC/SM=> KTM SXF250=> KTM EXCR 530 FACTORY '11 obecnie w wersji SM :)

3

Odp: Polska instrucka obsługi KTM 250 SX-F

Proszę się przywitać w odpowiednim dziale, a potem handlować!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: Polska instrucka obsługi KTM 250 SX-F

Nie ma czegoś takiego jak polskie instrukcje. Zresztą nie wiem po co by miały takie być skoro oryginalna to w 80% obrazki.
Gdybyś jakiejś szukał to polecam tą stronę:
[url]http://www.ktmteamwest.com/website/index.php?option=com_remository&Itemid=399&func=select&id=738[/url]

Są tu manuale do wszystkich ktm-ów.
Jest to też jedyna strona na której znalazłem instrukcję do swojego która normalnie kosztuje ponad 100zł!

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5

Odp: Polska instrucka obsługi KTM 250 SX-F

Ja mam instrukcje obsługi do mojego nowego moto po polsku. Inna sprawa że tłumaczenie jest czasami dramatyczne i najpierw trzeba sprawdzić w angielskiej żeby domyślić się "o so chozi" ;-).
P.S. Przywitałeś się już?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"