1

Temat: Luzy zaworowe KTM LC4 620 Duke 1997

Witam,

Czy moze sie ktokolwiek podzielic ze mna info, jakie maja byc wartosci luzu na zaworach w silniku KTM LC4 Duke 1997.

Pozdrawiam im dzieki za wszelkie info.

2

Odp: Luzy zaworowe KTM LC4 620 Duke 1997

ja tez mam problemy z duke z tym ze z Duke II  640 magneto sie rozsypalo , a odpadajace magnesy wybiły mi "oczko" szklane z dekla. W sumie to od 2.5 tyg szukam czesci. Znalazlem teraz u niemcow-250 e za maneto bo dekiel sobie nagwintuje i zrobie zwykly korek:) Oj ciezko z tymi czesciamy do KTM musze cie zmartwic.

Ktm Duke II & Subaru Impreza WRX- moje fabryki adrenaliny ;)

3

Odp: Luzy zaworowe KTM LC4 620 Duke 1997

Szukajcie informacji do zwyklego LC4, to te same silniki co dla  Duka

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

4

Odp: Luzy zaworowe KTM LC4 620 Duke 1997

Ja czesci n ie potrzebuje, tylko jesli ktos wie jakie maja byc te luzy na zaworach do 620 LC4 1997 rok :), bo w serwisach dostalem jakies dwie rozne info i nie wiem ktora jest prawdziwa. Co do czesci do LC4, to ktos sie na allegro oglasza ze ma duzo uzywanych do wyboru, ja osobiscie sprowadzalem sobie czesci z Niemiec, strona http://www.enduro-ersatzteile.de/ , tylko ze niemiaszki nie mowia po angielsku, wiec zalatwialem to przez znajomego w Niemczech, i dla przykladu za magneto zaplacilem z przesylka 55 Euro, czesc byla w stanie super, wiec polecam, za inne rzeczy tez duzo nie kasowali.

Pozdro
Radek

Ta strona ma byc : www .enduro-ersatzteile. de

5

Odp: Luzy zaworowe KTM LC4 620 Duke 1997

wydaje mi sie ze wlasnie z tej storny sciaga czesci ten koles z allegro. Bo zamowilem u niego magneto i dekiel i wysłał mi identyczne czesci jak sa na tej stronie- oczywiscie zle, bo w zaden sposob nie pasowały do mojego LC4. A potem pisał ze jedzie po silniki a własnie taki silnik jest do kupienia na tej stronie.Podejrzewam ze własnie z tamtad ma czesci.
Teraz zamowilem nowe czesci z niemiec i maja byc pod koniec tygodnia przyszlego, wiec mysle ze juz bedzie dobrze mechaniczenie bo kosztowa napewno wyjde na tym nie najlepiej.

Ktm Duke II & Subaru Impreza WRX- moje fabryki adrenaliny ;)