1

Temat: Koła supermoto pod 125ccm

Witam. Kolega mnie poprosil abym umiescil taki temat, wiec oto jestem. A wiec qmpel chce kupic supermoto ale max 125/200. Strasznie pali mu sie do aprili sx 125 jednak rozwarza takze przerobke enduro na sumo. I tutaj zaczynaja sie schody.

1 schodek: Przede wszystkim najwazniejsze pytanie: Jakie kola (nie chodzi mi tutaj o srednice)? Czy mozna dac pod, np. EXC 125 kola od dt'tki?
2 schodek: Jaka tarcza hamulcowa podejdzie pod piaste takiej dt'tki? Czy warto dac piaste od kata na przod?
3 schodek: Co jeszcze do latania, gumowania, i przede wszystkim stopali?

Pozdrawiam w imieniu swoim i kumpla

2

Odp: Koła supermoto pod 125ccm

Jak z enduro przerabia to mogł by utwardzić zawieszenie z przodu, no i tarcza, pompa, zacisk, zalezy ile ma kasy. Z tego co sie orientuje w exc jest oponka 150 z tyłu (nie znam rozmiaru felgi) i w dt też wiec raczej podejdzie. Dtx wychodziły na tarczy 300mm a to raczej wystarczy do stoppie :)

Husqy SMR-R 450

3

Odp: Koła supermoto pod 125ccm

Zalezy z czego z jakiego enduro przerabia np taka aprilia sx w wersji enduro watpie zeby robili cos z zawiecha tarcza ta sama co w sm zacisk pompa tez wlozyli tylko wieksze obrecze i oponki na las :)

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

4

Odp: Koła supermoto pod 125ccm

Ale przykładowa dt sie rozni, przynajmniej hamulcami, bo nie wiem jak tam z zawiecha :)

Husqy SMR-R 450