1

Temat: Doslownie 2 Pytanka

Zeby nie przeciagac:

1.Czy czesc kat. nr 78006012000 to jest zakrywka airboxa? Pytam sie bo chce wymyc "w srodku" a nie wiem czy zamawiac zatyczke skoro "to cos" ja przypomina.

2. Czy stary olej, w dodatku mieszany 10w50 z 10w60 w stosunku 1:1 moze powodowac piszczenie dochodzace z silnika?

2

Odp: Doslownie 2 Pytanka

1. nie wiem
2. Gęstość do piszczenia ma sie jak piernik do wiatraka (przepraszam za sformułowanie jeżeli Cie obraziłem).
Jeżeli juz piszczy to znaczy że metalowe części silnika zaczynają sie wzajemnie wydzierać "to wiedz ze coś sie dzieje" :D.
Niektóre silniki "miauczą" (takie moje skojarzenie) fabrycznie i osobiście podoba mi sie ten dźwięk. np silnik kilkuletniego husaberga 650, albo 2T w większych pojemnościach przy niskiej prędkości obrotowej silnika. :) KTMa 400 nie słyszałem :)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

3

Odp: Doslownie 2 Pytanka

tzn. zauwazylem ze silnik jak to powiedziales "mialczy" kiedy moto jest gorace. Jezdzilem z 2 godziny i byl "spokoj i cisza" a potem zaczynalo ale po chwili przestawalo, np. kiedy cisnalem jeszcze bardziej albo jak chwilke sobie odpoczywalem i sie rozgrzewalem"

4

Odp: Doslownie 2 Pytanka

może jakieś łożysko się powoli mieli

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

5

Odp: Doslownie 2 Pytanka

gdzie lozyska?

6

Odp: Doslownie 2 Pytanka

nie wiem, łożyska w silniku parę ich tam jest, może na korbie, ciężko tak stwierdzić w ciemno, podjedź do kogoś co ma stetoskop i się zna na silnikach niech osłucha

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba