1

Temat: nie sm ale potrzebuje pomocy w sprawie 125 2t

obecnie w szwecji gdzie jestem znajomy szwedzior chce mi sprzedac taka popierdolke beta techno 125 2t, to trial .i uwaga za 900 zl.mam miejsce na sprinterze wiec moglbym przygarnac.pytanie do ujezdzaczy 125 2t czy sa problemy ogolnie z naprawami ewentualnymi takich silniczkow.za te pieniadze fajny bylby przerywnik do zabawy.na fotce ten egzemplarz .silnik chodzi trzeba tylko  naprawic sprzeglo a jest hydrauliczne noi poskladac do kupy.wyczyscic bo wyglada jakby stal w stodole kilka lat.

Post's attachments

Attachment icon IMG_0386ff.jpg 197.92 kb, 50 downloads since 2011-10-10 

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

2

Odp: nie sm ale potrzebuje pomocy w sprawie 125 2t

sam myślałem nad trialem. tutaj masz importera: [url]http://www.betapolska.pl[/url]. Dowiesz się wszystkiego o cenach. Najtaniej i tak ebay de i uk, ew. portale specjalne it. Każdy chciałby jeździć w stylu urban trial, niestety nie przychodzi to łatwo i szybko- ja się zniechęciłem jeszcze przed, kolega po kilku miesiącach zabawy:).

3

Odp: nie sm ale potrzebuje pomocy w sprawie 125 2t

SnowMoto napisał/a:

sam myślałem nad trialem. tutaj masz importera: [url]http://www.betapolska.pl[/url]. Dowiesz się wszystkiego o cenach. Najtaniej i tak ebay de i uk, ew. portale specjalne it. Każdy chciałby jeździć w stylu urban trial, niestety nie przychodzi to łatwo i szybko- ja się zniechęciłem jeszcze przed, kolega po kilku miesiącach zabawy:).

dzieki ,oczywiscie nie mam zamiaru zamienic sm na triala.ale za 900 zeta  z silnikiem na chodzie to chyba tanio.wydaje mi sie ze 125 da rade w 2t.lekki i miejsca duzo nie zajmuje a kolo garazu strzelic rundke na trialu poodbijac sie troche od drzwi garazowych sasiadow nie byloby takie zle.mysle ze go wezme

Motocyklizm- Choroba dziedziczna, niestety niewyleczalna. Objawia się już od najmłodszych lat chorego, w postaci "rogala twarzowego"

4

Odp: nie sm ale potrzebuje pomocy w sprawie 125 2t

za ta kase bieri co by nie bylo....

i can do this .. here, hold my beer

5

Odp: nie sm ale potrzebuje pomocy w sprawie 125 2t

Bierz a jeśli Ci nie przypasi, odkupie go za cenę zakupu ;)

SMCR AKR
_____________________________
Kruszywa/budowa dróg 693 294 502

6

Odp: nie sm ale potrzebuje pomocy w sprawie 125 2t

kwkm napisał/a:

Bierz a jeśli Ci nie przypasi, odkupie go za cenę zakupu ;)

moto bierz bo smieszna cena, naprawy sa dosc drogie bo czesci to tylko orginaly, ale jak raz zrobisz to bardzo dlugo bedziesz czekal az cos znowu padnie.
Wez tylko pod uwage ze w trialu czeka cie duzo pracy i treningu zanim zaczniesz jezdzic tak ze bedzie ci to sprawialo przyjemnosc...