1

Temat: Sprzedam yamaha xt 600e

Witam.Mam na sprzedaż swoja yamahe xt 600. W dowodzie rejestracyjnym jest rok 2001 a w świadectwie homologacji 2002 i wg nr VIN jest to rocznik również 2002.Nie wiem czemu tak jest. Już tak było jak go kupiłem 2 lata temu. Miała wtedy nakręcone 12915km, a teraz jest 28041 i dalej rośnie:) Kupiona została w polskim salonie Yamahy w Warszawie na Połczyńskiej. Przez ten okres nie sprawiła mi żadnego problemu.Zimowa pora wymieniłem łożysko w główce ramy i zalany jest nowy olej w lagach(w poprzednim roku wymieniłem olej z uszczelniaczami a w tym roku tylko olej). Na wiosnę przy przebiegu 24,500km założyłem nowy napęd d.i.d z zębatkami JR, wymieniłem olej wraz z filtrem, świece,opona przód ma najechane ok 4-5 tys km, tył ok 3tys km, regulowane były zawory,robiona synchronizacja gaźników,wymieniany zaworek iglicowy, króćce ssące były wymieniane w tamtym roku jesienią bodajże, dziś ustawiany był skład mieszanki na analizatorze,w zeszłym tygodniu sprawdzane były luzy zaworowe czy są w porządku.Jest możliwość kupienia yamahy z kolami Sm, które raz tylko założyłem na wiosnę, zrobiłem na nich może ze 100km albo i nie(kola są używane)do dnia dzisiejszego lezą w garażu i się kurza wraz z błotnikiem polisporta.Jak coś mi się przypomni to dopisze co byli jeszcze robione jak coś ominąłem.Cena jaka by mnie interesowała to 9,800 z kolami 8,800 bez kol. Ceny oczywiście do lekkiej negocjacji:) zdjęcia zainteresowanym wyśle na e-mail tel kontaktowy 507 750 637
e-mail artur06101988@wp.pl
Pozdrawiam