1 Ostatnio edytowany przez matys (2011-09-20 11:09:32)

Temat: KTM 690 SM w zaj....tym stanie :)) LeoVience! PLECAM!!!

Witam, mam do sprzedania swojego KTM'a 690 SM ,rocznik 2007, przebieg ok. 11 900 km (udokumentowany w książce serwisowej) Motocykl kupiony w polskim salonie. Stan motocykla wizualny jak również techniczny bardzo dobry. Motocykl wyposażony dodatkowo w crash pady osi przedniej, tylnej i wydechów. Podnóżki akcesoryjne, szyba,akcesoryjny zadupek, handbary, dekielki od filtrów i pomp sprzęgła i hamulca, śruby regulacji zawieszenia pomarańczowe, osłona silnika (wszystko oryginalne KTM). Napęd w bardzo dobrym stanie, 500 km temu założony filtr K&N. Opony Sportmax GPR Alpha 10. Kompletny wydech LeoVience z dedykowaną mapą zapłonu montowany w serwisie FREE&FUN. W czerwcu wymieniłem akumulator oraz łożysko główki ramy w serwisie FREE&FUN. (fabryczne dekielki i podnóżki mogę oddać z motocyklem oraz w posiadaniu mam opony prawie nówki HEIDENAU SUPER RAIN ).
CENA 17700 do NEGOCJACJI (jeśli chcesz kupić to wiedz że ja chcę sprzedać więc się na pewno dogadamy) kontakt Robert 603 407 198 LINK DO FILMIKU poglądowego :) [url]http://www.vimeo.com/28621823[/url]