31

Odp: Co wybrac? XT 660 X/ KTM...

Belzebub napisał/a:

(a przy 150 na SM to Ci ryj urwie  -sorry ale nie mogłem się powstrzymać).

pozdr!

i może jeszcze nogi z tyłu powiewają?

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

32

Odp: Co wybrac? XT 660 X/ KTM...

... a w którym momencie widzisz z tego (jazdy przy 150) przyjemność ?

Hardcore - it's more than music...

33

Odp: Co wybrac? XT 660 X/ KTM...

jeździli My i 160 i wszyscy przeżyli, głowy nikomu nie urwało ;)

Macieyu ! nogi są za ciężkie żeby powiewały, gdyż są na nich ciężki buty... pomyśl trochę :D

Kula daje fula :D 
     
http://www.youtube.com/watch?v=FdCnQNuojUw

34

Odp: Co wybrac? XT 660 X/ KTM...

zdaje sobie z tego sprawe ,ale nie kiedy przyda mi sie 150 km/h na jakiejs mega prostej :)  Czyli suzuki drz 400 sm  lub yamaha xt 660 x beda dla mnie najbardziej odpowiednie ? Malo awaryjne i srednie zapierdalanki :D?

35

Odp: Co wybrac? XT 660 X/ KTM...

To xtx jest takim turystykiem, tylko z ,terenu, to szutry zostaja, drz nie polecam do takich predkosci ze wzgledu na silnik

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

36

Odp: Co wybrac? XT 660 X/ KTM...

Jak da przełożenie bardziej na prędkość niż na przyśpieszenie (tylko bez przesady) to nie będzie męczył silnika mega obrotami a 150 poleci , z tym ,że coś za coś jak zawsze

37

Odp: Co wybrac? XT 660 X/ KTM...

Belzebub napisał/a:

... a w którym momencie widzisz z tego (jazdy przy 150) przyjemność ?

dzisiaj (a dokładniej - wczoraj)
P.S. kup w końcu jakieś SM i wypowiadaj się z praktycznego punktu widzenia, a nie z teorii wyczytanej z neta

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

38

Odp: Co wybrac? XT 660 X/ KTM...

150 km/h to ja czasaem zlatuje z wiaduktu to są prędkosci do zniesienia tylko tzreba chcieć , a u Macka w 690tce 150 to chwila moment :P

motoslide.com

39

Odp: Co wybrac? XT 660 X/ KTM...

Ale tu kolega pisze nie o możliwościach motocykla, tylko kierowcy w pozycji SM.
150km/h, na krótkich odcinkach, to frajda, a przelotówkę też zniesiesz bez uszczerbku na zdrowiu.
Możliwości sprzęta, to inna sprawa.
Nie będziesz przecież robił trasy na czerwonym polu.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

40

Odp: Co wybrac? XT 660 X/ KTM...

Też nie widzę sensu w ganianiu SM ponad 150km/h. Trzeba wtedy dobrać takie przełożenie, żeby odcinki jeszcze nie było, ale wtedy wqrzający jest brak dynamiki przy niższych prędkościach.  Wiatr w pysk wieje, manetka odwinięta do końca, silnik wyje pod czerwonym polem i chleje jakieś obłędne ilości benzyny, a frajda taka sobie - IMO nie o to w tej zabawie chodzi.

Co do moto to odróżniajmy normalne moto użytkowe stylizowane na SM od typowych zapierdalaczy, które nic nie ważą, latają jak głupie i regularnie odwiedzają garaż drenując kieszeń. Każdy sam musi określić czego potrzebuje i na co może sobie pozwolić. A potem z tym żyć ;)
Oczywiście można szukać złotego środka w postaci n.p. LC4 (które ma już przyzwoite osiągi, akceptowalną masę przy jeszcze znośnych nakładach serwisowych i awaryjności), niemniej każde rozwiązanie będzie miało jakieś "ale". Wszystkiego na raz się nie da ;)

pzdr, Adam

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

41 Ostatnio edytowany przez Raczek (2011-09-06 10:32:24)

Odp: Co wybrac? XT 660 X/ KTM...

Belzebub napisał/a:

Tak jak piszecie to wszystko git , ale kwestia kluczowa -do czego potrzebne Wam moto - DRZ to czysty FUN + bezawaryjność, na XTX "nigdy" nie zrobicie tego co prezentuje choćby "Jaca" na swoich filmikach - to nie ten kaliber, wydechy pod silnikiem ograniczają prześwit radykalnie- jasne, moto wygląda super (serio), widziałem z bliska (fakt -nie jeździłem) i robi efekt, jednak to "mały" klocek (bez obrazy) i terroru to tym nie będzie ;)

widziałem już różne rzeczy na tej krowie i powiem Ci, że jak masz skilla to się dużo da ;) do tego trochę lepsza konfiguracja w zębatkach, jakieś akcesoryjne puszki i jest bezobsługowy sprzęt do zabawy jak i do dalszych wypadów
co by nie być gołosłownym:
(ten biały to xt660x)
[url]http://www.youtube.com/watch?v=IRUIbR5WemA[/url]
i stary filmik sopelix'a z PL
[url]http://www.youtube.com/watch?v=FbyLVd_IuUI[/url]
Ozga :
[url]http://www.youtube.com/watch?v=PAMaa4gIfSk[/url]

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

42

Odp: Co wybrac? XT 660 X/ KTM...

Hehe,
zwracam honor, da radę - jak się chce to wszystko można (filmiki grube),

pozdr

Hardcore - it's more than music...