1

Temat: Przymiarka KTM LC4 620

Witam:)
Szukałem już troche tego mojego wymarzonego supermoto  i w koncu zdecydowałem, ze bedize to KTM LC4 620(tzn kupiony bedzie na gumach terenowych a potem z czasem jak dojdą pieniązki to sie go zacznie transformowac w supermoto:D:D) I tutaj rodzi sie prośba - nigdy nie siedziałem na tym moto, widziałem tylko na filmikach i raz chyba na zywo jak smignal gosciu koło mnie. Chciałbym poprostu sie przysiąść , zobaczyc jak sie na tym siedzi , ewentualnie kawałek sie przejechac po placu czy cos - bo jednak przesiadka z cb 500 na KTM to diametralna zmiana i przydaloby sie "polizać lizaka przed kupnem":D A więc jestem z Dąbrowy Górniczej i mam serdeczną prośbe czy ktoś z okolic (katowice, będzin, sosnowiec, czeladź ,siemianowice,bytom, mierzęcice, pyrzowice,)kto posiada taki sprzęt mogłby się ze mną jakoś umowić na tkzw. oględziny? byłbym bardzo wdzieczny:) oczywiscie ja podjade zeby niue bylo ze naciagam na benzyne czy cos:P
Z góry dzieki za odpowiedz:)
Pozdrawiam

2

Odp: Przymiarka KTM LC4 620

szukaj przy okazji na allegro ogłoszenia w swojej okolicy poudawaj klienta i umów się na oględziny i ewentualną przejażdżkę :)

3

Odp: Przymiarka KTM LC4 620

no mógłbym tak zrobić- już o tym myślałem ale mam nadzieje, ze znajdzie sie ktoś kto poprostu sie ze mna ustawi bez sciem tego typu:D Jakoś tak głupio sie ustawić z potencjalnym sprzedawcą i zrezygnować nawet jak nie bedzie sie do czego przyczepic:)Fakt faktem na upartego zawsze mozna sie do czegos doczepic nie, ale jak ktoś kupuje moto za 6-7 kawałków to wiadomo, ze nie ujrzy ideału:)

4

Odp: Przymiarka KTM LC4 620

no tak, te opcję zaproponowałem jedynie jako alternatywę gdyby nikt nie zaoferował pomocy :) a zawsze sprzedawcy możesz powiedzieć, że musisz się jeszcze zastanowić/przespać z tematem itp :P

5

Odp: Przymiarka KTM LC4 620

nckPOL napisał/a:

no tak, te opcję zaproponowałem jedynie jako alternatywę gdyby nikt nie zaoferował pomocy :) a zawsze sprzedawcy możesz powiedzieć, że musisz się jeszcze zastanowić/przespać z tematem itp :P

fajna praktyka póki sam nie jesteś sprzedającym,
obejrzeć można ale na jazdę testową mało kto pójdzie... bez kasy na stół.

6

Odp: Przymiarka KTM LC4 620

Hah no jesli nikt mi nie pomoże w przeciagu tygodnia dajmy na to -bede zmuszony przykombinować coś w ten nieczysty ze tak powiem sposób:D Ale wciąż mam nadzieje, ze nie bede zmuszony:D Bo ja uczciwy człowiek jestem nO:D

7

Odp: Przymiarka KTM LC4 620

Jak juz chcesz kupić LC4 to dołóż kasy i szukaj 625 SXC- sprzęt nie do zdarcia na gaźniku Keihina robi "porutę" w terenie :-) Zwykła 620/625 na Mikuni nie  jedzie-znam to z praktyki nie z googli ;-)

8

Odp: Przymiarka KTM LC4 620

tzn jak tak ogladam filmiki na necie to daje rade- na koło widze wchodzi bez problemów, mruczy fajnie, supermoto sie da z tego zrobic- na poczatek mi wystarczy:)Liczby teaz wyglądają fajnie - 60 km na 150 kilo w wersji najciezszej i moment obnrpotowy nisko położony w porównaniu do cb 500 którą aktualnie jezdze takze powinienem być zadowolony:) tym bardziej ze raczej celuje w ulice niz teren:D aaa jeszcze w tym przedziale cenowym widzialem ze mozna zlapac yamahe wr 450 tez wyglada ciekawie:- co powiesz?;>
IIIII MOŻE ZNAJDZIE SIE JUZ KTOS Z TYM MOTO? PLease:D

9

Odp: Przymiarka KTM LC4 620

Tutaj jest dośc tani ale SXC: [url]http://allegro.pl/ktm-sxc-625-i1780727825.html[/url]  Za 8500 odda bo sam jeszcze się nad nim zastanawiałem ,ale jak dla mnie to daleko trzeba jechać :/

10

Odp: Przymiarka KTM LC4 620

Nooo niestety nie na moje pieniądze:P ja jestem zmuszony kupic taniej i z czasem ewentualnie dołożyć:)