16

Odp: tuleja i sworzeń tłoka

Właśnie się zastanawiam skąd ta tulejka, bo nie kojarzę, żeby w ASO takie coś było dostępne
A korbowód do 610 to spora kaska, a szybko lecą...

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

17

Odp: tuleja i sworzeń tłoka

Mozna kupic samą tulejke :D Kupilem nową tulejkę i mimo, ze sworzen jest nówka to i tak trzeba zrobić pasowanie (rozwiecic na odp wymiar) jak dla mnie dziwne, no ale cóż, konstruktorzy chyba wiedza co robia;p korbe tez dalem do sprawdzenia i powiedzieli mi, że spoko polata sezon. Widziałem na allegro, że Zych sprzedaje korby regenerowane za ok. 500zł, tylko mnie zastanawia na czym ta regeneracja polega.

18

Odp: tuleja i sworzeń tłoka

Pewnie zmieniają właśnie tą tulejkę, dolne łożysko i jego sworzeń - tak w najlepszym przypadku, bo znając tych gości pod tą nazwą może kryć się po prostu umyty używany korbowód. U nich problemy są nawet z zakupem nowego, przetestowałem niestety.

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

19

Odp: tuleja i sworzeń tłoka

za granicą można dostać samo łożysko itp. do korby, u nas to się nie opłaca (przynajmniej w przypadku drz), a co do sworznia to czy na sucho wkładałeś? może trochę oleju wystarczy, bo rzeczywiście jak nowe to powinno pasować

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

20

Odp: tuleja i sworzeń tłoka

Na sucho, ni troche nie chciał wejsc :D do tloka to moze ciasno wchodzic, w tulejke (wydaje mi sie) w miare luźno, bo to jest sworzen plywajacy, powinien sie sworzen ładnie obracać. A co do korby, to sie zamierzam chyba do Zycha zadzwonic i zapytac jak ta regeneracja przebiega, choc naczytalem sie o nim i nie ma ŻADNEJ pozytywnej o nim opinii. Za to polecam Michała Demczuka, zawsze doradzi i widac, ze zalezy mu na kliencie mimo, ze nie robilem wielkich zakupów.

21

Odp: tuleja i sworzeń tłoka

korby i wszystko co związane z silnikami moto i samoch. w Olsztynie regenerują (i szczerze polecam) panowie na Pstrowskiego przed Tesco (można do nich też wjechać od parkingu Tesco). Przejedź się tam i dowiedz ile krzykną - ja robiłem u nich kilka rzeczy nigdy nie narzekałem.

22

Odp: tuleja i sworzeń tłoka

Bylem, okolo 100zł, w sumie to dobra cena biorac pod uwage, ze trzeba zdjać korbe, wyprasowac stara tulejke, wbic nową, rozwiecic, wprasować korbe i wyważy. Tyle, ze dopiero w przyszlym tygodniu, sezonu mi zabraknie;p

23

Odp: tuleja i sworzeń tłoka

bdb cena, normalnie sama podmianka korby więcej kosztuje

lc4.pl - nowa strona pomarańczy
Najczęstszą przyczyną problemów z LC4 jest właściciel...

24

Odp: tuleja i sworzeń tłoka

mówiłem że chłopaki mają fajny cennik :)