1

Temat: Przewóz motocykla linią PKP

Cześć co myslicie, można bezproblemowo i bezpiecznie przetransportować moto PKP.
Wiem, że da rade zabrać ze sobą rowerek, ale jak z moto?
Fajnie by było przewieść moto gdzieś dalej, polatać, przenocować i wrócić znowu PKP.
Co myslicie?

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

2

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

jakies 3-4 lata temu probowalem sie dowiedziec u roznych przewoznikow ale u nikogo sie nie dalo przewiezc moto.
moze od tamtej pory cos sie zmienilo.

3

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

Wątpliwe. Motocykl małych rozmiarów niema także będzie ciężko.

I ♥ Speedway, Motocross, Stunt and Supermoto !

4

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

Pomysł konkretny jednak to jest Polska i tu nic tak łatwo się nie da. Pewnie musiałbyś moto przewieźć pociągiem towarowym a to raczej odpada.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

5

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

Wujo mi opowiadał, że w latach 50-ych pakował Triumpha 500 i lecial PKP na dancing w Sopocie. Może się nie zmieniło :)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

6

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

kurcze zastanawiam się też nad tym od tygodnia :D chyba telepatycznie sie komunikowaliśmy Peka :) kolo piątku wybieram się wypytać znajomego pracującego na pkp oraz bezpośrednio na stacje to powiem co wykminiliśmy tu u mnie

7

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

Największy problem będzie z paliwem na moje oko.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

8

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

To już mniejszy problem, można spuścić przed załadunkiem i mieć np tylko 1,5l żeby do butelki weszło, przelać potem.
Nie wiem tylko jak wygląda załadunek/rozładunek, koszta i czy jest szansa że mi nie porysują maszyny, albo nie zniknie...

-----------------------------
XT500 -> 625SMC -> WR426 -> EXC200 -> Hornet 600 -> CBR 954RR -> Speed Triple 1200 RS

9

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

ja raz przewoziłem cz krosową z Kielc do Ząbkowic, w Kielcach musiałem spuścić paliwo bo mnie nie chcieli wpuścić do pociągu a w Ząbkowicach czekał na mnie brat z kanisterkiem i olejem.
zajebista czk ogień taki był ze h...j.

TOR JEST WSZęDZIE

10

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

W 2003 nadałem w Sopocie  jako przesyłkę konduktorską drz 400e, na drugi dzięń odbierałem w Katosach.
Nie było problemu. Tłumaczę gościowi jak go ustawić na drogę, a on spokojnie ja tu nie takie motory woziłem.

exc 400                 www.oklejsie.pl

11

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

tomek myslalem o tym, nie mow 20 zl za przesylke konduktorska? :D

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

12

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

Chyba coś ze 100 albo 150 płaciłem, dawno buło nie pamiętam.

exc 400                 www.oklejsie.pl

13

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

Elo !

W związku ,że w końcu byłem w pobliżu stacji wbiłem do informacji na PKP i wypytałem o przewóz moto .
Niestety ale nie ma takiej opcji , nie ma ogólnie możliwości przewozu pojazdów silnikowych-spalinowych ;/
Pani z okienka dzwoniła gdzieś po tym jak powiedziałem ,że ktoś gdzieś kiedyś przewoził motocykl pociągiem (chodziło o was;p)  ale po zakończeniu rozmowy tylko potwierdziła brak takiej możliwości więc niestety chyba możemy o tym zapomnieć a szkoda.. chyba ,że by się na towarowy wpakować :D hehe

14

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

Trochę odkopie, ale może się komuś przyda sts kurier przewozi motory na palecie za 130zł, więc myśle, że mały koszt. Sam już wysyłałem 3 razy i jestem zadowolony  :)
[url=http://www.stskurier.pl]www.stskurier.pl[/url]

Husqy SMS 125
CRF R 450 SM

15

Odp: Przewóz motocykla linią PKP

Proszę proszę , super ,że odkopałeś taka opcja na pewno się kiedyś przyda