1

Temat: husqvarna .

Siemka. Panowie potrzebuje dostac do Husq sm 125  linke sprzegla, klockow przod/tyl , linke zaworu wydechowego,  Znacie jakies sklepy gdzie ja to moge dostac? Bo przegladalem neta ale nic konkretnego.. Na allegro patrzylem ta sa klocki ale tylko jednej firmy.. . Prosze o dosc szybkie odpowiedzi bo sezon w pelni a jezdzic sie zabardzo bez sprzegla nie da ;/ Pozdro ;)

TomTom przewodnik ;D

2 Ostatnio edytowany przez maniek-rr312 (2011-08-04 11:55:02)

Odp: husqvarna .

Mleczek motocykle - oficjalny importer marki husqvarna

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

3

Odp: husqvarna .

Mleczek zapewne bedzie miał wszystkie te części ale ceny ma dość z kosmosu. Przykładowo cylinder i tłok kosztuje 1500 zł do husqvarny 125 a u niego 2400. Poszukaj sobie części na allegro. Widziałem ze stoi husqvarna sm 125 na części. Tzn klocków nie kupował bym uzywanych ale na 100% dostaniesz je w inter carsie :) Linke bez problemu dostaniesz w kazdym motoryzacyjnym. Tylko musisz ją zmierzyć i tyle :) Linke zaworu akurat nie wiem gdzie mozna dostać wiec w tej sprawie zgłoś sie do Mleczka.

Husqy SMR-R 450

4

Odp: husqvarna .

Ceny u mleczka to ceny autoryzowanego salonu. To są ceny oryginalnych części a nie aftermarketowych.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

5

Odp: husqvarna .

Masz racje.  Częsci mleczka zapewne są lepsze bo są oryginalne. Ale przez to też droższe.  Ja np wybrałem tańszą droge ale jeśli ktoś ma kase to wiadomo ze lepiej u autoryzowanego dealera bo jest gwarancja itd :)

Husqy SMR-R 450

6

Odp: husqvarna .

Materiały eksploatacyjne napewno lepiej kupować w sklepach takich jak IC itd ale części zamienne silnikowe itd to w serwisach i nowe a nie używki.

WWW.HI-OCTANE.PL

#13 Mistrzostwa Polski

7

Odp: husqvarna .

W rodzinie są 2 Huski i po pewnych doświadczeniach i meilach mogę stwierdzić że oryg części do Huski są tańsze u Zycha czy Mleczka niż te same elementy do DR-Z w serwisie.

Linki nie powinny być drogie więc warto zadzwonić/napisać do zycha lub mleczka. A klocki zamów w Larssonie czy IC.

8

Odp: husqvarna .

Dzieki wielkie za pomoc ;) Mozna zamknac, Pozdro;)

TomTom przewodnik ;D