1

Temat: Czy warto Drz

Witam Panowie gorący temat wpłaciłem zaliczkę za to moto:
[url]http://otomoto.pl/su...o-M2750206.html[/url]
będę po nie jechał czy możecie wstępnie coś powiedzieć na podstawie zdjęć? na co zwracać uwagę przy moto z Angli, jaki komplet dokumentów powinienem dostać?
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Pozdrawiam

2

Odp: Czy warto Drz

Na zdjeciach moto prezentuje sie ladnie nawet bardzoo :) jedyne co widac to to ze powoli konczy sie naciag lancucha :D

tylko i wylacznie "SUPERMOTO"!

MZ 125 sm-sprzedana >> DRZ 400 AKRAPOVIC-sprzedane >>yz 400f + Supermoto kit - sprzedana

3

Odp: Czy warto Drz

Odnośnie moto to tobie nie powiem ale jeżeli chodzi o firme to jest ok. Kumpel kupił miesiąc temu od nich KTM DUKE z 2001r 2700mil przejechane normalnie nówka sztuka nie kłamali nic tak jak mówili tak było. W jego przypadku.

ZZR1400  a  SM jeszcze brak

4

Odp: Czy warto Drz

mnie ciekawi czy przy takim przebiegu wyciąga się na maxa łańcuch?

life's 2 short 2be slow

5

Odp: Czy warto Drz

Przy tym przebiegu, to raczej nie, ale może kombinował ktoś z zębatkami

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

6

Odp: Czy warto Drz

Jak w milach to mozliwe

WARSZAWSKI TERROR KAPUTT !  / Yamaha WyjątkowaRzeźba

7

Odp: Czy warto Drz

Ja moto tez nie znam ale obserwuje ostatnio bardzo często aukcje tego człowieka na otomoto w poszukiwaniu duzego V-Stroma i większość motocykli ma w super stanie. Jedyny minus dla mnie to te że mieszka w takim miescu gdzie ani asfaltu dobrego ani połaczenia PKP i z lotniska w Jasionce też kawałek.

DR-Z 400ESM sold

8

Odp: Czy warto Drz

Powiększyłem dwa zdjęcia... i to mi wystarczyło... wystarczył jeden rzut oka na silnik i ramę.
Trud daremny... szukanie na siłę dziury w całym.
Jedz podpisuj umowę i oblewaj ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9

Odp: Czy warto Drz

Dziękuję wszystkim, za rady . Tommi trochę mnie uspokoiłes bo z tego co czytałem to w Rzeszowie podobno nawet z pralki potrafią moto zrobić,  zaliczka wpłacona tak więc pewnie będzie scenariusz dukeSebo .
Jeśli kupię napewno podzieleni się wrażeniami  i zapewne stanę się stałym gościem tego forum.
Pozdrawiam.

10

Odp: Czy warto Drz

Dziękuję wszystkim, za rady . Tommi trochę mnie uspokoiłes bo z tego co czytałem to w Rzeszowie podobno nawet z pralki potrafią moto zrobić,  zaliczka wpłacona tak więc pewnie będzie scenariusz dukeSebo .
Jeśli kupię napewno podzieleni się wrażeniami  i zapewne stanę się stałym gościem tego forum.
Pozdrawiam.

11

Odp: Czy warto Drz

Witam ponownie, jestem już szczęśliwym posiadaczem drzki:) Niestety podczas zakupu w kkmotocykle o którym nie mogłem znaleźć żadnych konkretnych informacji nie obyło się bez delikatnych zgrzytów (po części przez moją nieuwagę a częściowo przez skąpstwo sprzedającego). Moto było wystawione z przebiegiem 7000km a prawdziwy  był oczywiście w milach, mimo celowego wprowadzenia w błąd (bo wątpię by sprzedawca mając na stanie kilkadziesiąt motocykli z UK strzelał takie gafy) nie zjechał z ceny ani grosza, wykorzystując fakt, że machnołem do niego kilkaset km drogi. Samo moto jest w porządku i mają tam naprawdę ładne motocykle  ale lepiej dwa razy  sprawdzić zanim się wybierzecie w podróż jak ja.

12

Odp: Czy warto Drz

co to za handlarz który nie chce spuścić chociaż 1zł?:D
oby drz służyła bezawaryjne  :D

life's 2 short 2be slow

13

Odp: Czy warto Drz

Dzięki