1

Temat: grzybek pompy hamulcowej do zbiorniczka, da rade posklejac ? foto

grzybek, lącznik, niewiem jak to sie fachowo nazywa, to co na zdjęciu - łącznik pompy hamulca ze zbiorniczkiem z płynem, niewiem od jakiego motocykal jest ta pompa jedno co wiem to NISSIN, niewiem bo już była jak kupiłem motocykl, całą niedziele przesiedziałem w poszukiwaniu z jakiego to motocykla ale nie udalo mi sie tego ustalic, chociaż takie grzybki są w wielu pompach w różnych motocyklach i wszystkie wyglądają tak samo, więc pewnie i będą pasować, może ma ktoś z kolegów pompę rozwalona jakąś i odsprzeda sam ten grzybek :)

lub może ktoś podpowie jak to można posklejać, płyn przepuszcza w wejsciu rurki w podstawę. zbierają się krople i to dużo, zbiorniczek z płynem starcza na 1h jazdy:( do tego wszystko mokre :(

http://www.pizzeriawiki.pl/sm/pompa.jpg

drz 400e supermoto :P

www.kolportaz-torun.pl

2

Odp: grzybek pompy hamulcowej do zbiorniczka, da rade posklejac ? foto

Siema!!
Sprzedam Ci amatorski sposob spawania tworzyw sztucznych. Masz napewno lutownice:) potrzebowac bedziesz jeszcze jakies spoiwo (choć niekoniecznie ale najlepiej z), wiec najlepszym  pod wzgledem dostepnosci spoiwem bedzie opaska zaciskowa, taka zwykla z tworzywa najczesciej sa czarne. Wtapiasz sie lutownica dookola "grzybka" przy wejsciu do pokrywy (tam gdzie Ci cieknie), ale nie za gleboko zeby na wylot sie nie przetopic, plus objedz dookola spoiwem :D Robie tak czesto jak mi cos peknie i trzyma :)
pzdr

3

Odp: grzybek pompy hamulcowej do zbiorniczka, da rade posklejac ? foto

Chcesz kleic cos takiego?? Rozumiem, ze moza cos zdrutowac ale nie przy heblu!!! Pokaz ta pompe, moze ktos bedzie wiedzial od czego to.

4

Odp: grzybek pompy hamulcowej do zbiorniczka, da rade posklejac ? foto

Kiedyś miałęm pęknięty ten ''grzybek'' też i niestety nie da się go wymienić, niby jest tam taka spinka w srodku ale to zbyt ciasno siedzi zeby mozna to było wyjąć i wymienić. Z tym spawaniem to też nie zbyt dobry pomysł, jedyne co zostaje to wymienić pompe moim zdaniem, tak jak kolego wczesniej pisał hebel to hebel tu nie ma co kombinować bo od niego może życie zależeć.
Pozdro

#666
EXC 525 : XTZ 660 : TXT 250

5

Odp: grzybek pompy hamulcowej do zbiorniczka, da rade posklejac ? foto

posiadam pompę do DRZ 400

gg 6777220
tel 698 672 101

sprzedam części :
DRZ 400 , KTM EXC 400 / 520 / 525
zamienię koła enduro na koła SM
gg 6777220

6 Ostatnio edytowany przez radziu (2011-07-29 18:20:32)

Odp: grzybek pompy hamulcowej do zbiorniczka, da rade posklejac ? foto

Stary hebel to jedna z najwazniejszych jak nei najwazniejsza rzecz w motocyklu. Pomysl sobie o swojej minie jak podczas hamowania cos by peklo. Pamietaj ze na pewnych sprawach sie nei oszczedza a oszczedny placi dwa razy. Przejrzyj allegro, cos znajdziesz.

Mam jakas pompe sm radialna jako backup i moge odsprzedac

DRZ 400 Y
Husaberg F(E)S 570

7

Odp: grzybek pompy hamulcowej do zbiorniczka, da rade posklejac ? foto

temat trochę odgrzebany ale znalazłem to coś przypadkiem i przypomniało mi się że na forum było poszukiwane :)

[url]http://www.venhill.co.uk/Magura_Controls_and_Levers/MOTORCYCLE_CONTROLS/HYDRAULIC_CONTROLS/MAGURA_RADIAL_195_COMMON_SPARES/0428187_RADIAL__HOSE_ADAPTOR__195_51.html[/url]

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"