1

Temat: Kilka pierdol

Mam do sprzedania:
-Buzer 661 Core Saver rozmiar L/XL. Mysle ze uniwersalny. Pasuje na mnie 191cm/83kg jak i koledze 180cm/70kg z hakiem. Uzywany spontanicznie. Mysle ze "ma przejechane" 3 jazdy. Zawsze jezdzony byl na koszulce i pod koszulka. Czysty. Pasuje pod Leatt'a. Mozna prac. Cena 300zl (mysle ze dobra cena jak za taki dobry ochraniacz. Wiecej o tym ochraniaczu powiem na PW.
-Kask HJC AC-MX kolor czarno-bialy. Rozmiar M. Uzywany podobnie jak buzer. W pelni wyjmowana wkladka w technologi silver cool czy protect   . Oslona przeciwsloneczna na daszku. Cena 450zl
Tak wiec mam do sprzedania:
-Zebatka aluminiowa Renthal 45z. Byla zalozona kiedy motocykl stal w salonie(na upartego moglbym ja wyczyscic i wygladalaby jak nowa) Cena: 100zl
- Sprężyny WP 75kg. Nowe. Srednica goleni 48mm. Podejdzie tez do innych marek nie tylko do KTM. Cena 50% nizsza czyli 300zł (do negocjacji)
- Łancuch REGINA Z-ring 520, 116 ogniw jezeli sie nie myle. Uzywany jeden sezon. Po przebiegu 3 tys.km. Cena 150zl.
Najchetniej prosilbym o kontakt pod numerem tel. 694513579 ewentualnie forum (niestety mam ograniczony dostep do neta)